Pasitelkę partnerių ekosistemą padedame savo klientams greičiau pasiekti puikių rezultatų


Šiuolaikiniame pasaulyje bendradarbiavimas yra raktas į ilgalaikę sėkmę. Naudodami pažangias technologijas ir bendradarbiaudami su savo klientais ir partneriais kuriame geresnę ateitį. Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite apie puikius verslo rezultatus, kuriuos pasiekėme partnerystės ir bendradarbiavimo dėka.

Kokią vertę kuriame klientams bendradarbiaudami su IFS?

Bendradarbiaudami su IFS, CGI nuolat puoselėja šią partnerystę: daugiau nei 20 CGI ekspertų dirba su IFS sprendimais, mes atlikome daugiau nei 400 sistemų integracijų Lietuvoje ir Latvijoje. Kartu su IFS padėjome mūsų klientams supaprastinti  ir skaitmenizuoti jų veiklos procesus ir operacijas. Sėkmingos gamybos, energetikos ir paslaugų sektorių įmonės naudoja skaitmeninius verslo įrankius, kurie padeda joms sėkmingai prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir sukurti papildomą vertę. Mūsų ekspertai padės Jums pasiekti puikių rezultatų naudodami pasaulyje pripažintus ir geriausius sprendimus, kurie apima visą gamybos, energetikos ir paslaugų sektorių grandinės spektrą - engineer-to-order (ETO), configure-to-order (CTO), make-to-order (MTO), make-to-stock (MTS), make-to-forecast (MTF), jų derinį, individualų arba trumpo produkto gyvavimo ciklo gamybą, aptarnavimą ir klientų įtraukimą.

CGI ekspertai, turi visus IFS įgaliojimus ir reikalingas kompetencijas diegti įvairius IFS platformos sprendimus. Mūsų specialistai turi daugiau nei 6 metų darbo su IFS sprendimais patirtį:  diegiame IFS Manufacturing™, IFS Supply chain™, IFS Financials™, IFS Warehouse™, automatzuojame įmonės procesus ir integruojame su kitomis kliento informacinėmis sistemomis.

20+ CGI ekspertų
dirbančių su IFS sprendimais
400+
atliktų integracijų

Key offerings

Konsultavimo paslaugos
  • Svarbiausių įmonės procesų pertvarkymas pagal geriausias praktikas
Diegimo paslaugos
  • IFS Manufacturing™, IFS Supply chain™, IFS Financials™, IFS Warehouse™ ir kitų IFS sprendimų diegimas, procesų atomatizavimas ir sistemų integracijos.
Optimizavimo paslaugos
  • Veiklos stebėjimas ir duomenų ataskaitos
  • Sistemos vystymo paslaugos
Mokymų paslaugos
  • Sistemos administravimo mokymai
  • Kiti atsakingų darbuotojų mokymai