Banking and capital markets

Resource center

CGI įsigis Melburne įsikūrusią technologinių konsultacijų ir sistemų integravimo įmonę Unico.

CGI pratęsė ilgalaikę partnerystę darbo užmokesčio paslaugų srityje su Kvebeko provincijoje įkurta Desjardin, viena iš didžiausių finansinių paslaugų įmonių Šiaurės Amerikoje. Naujos 10 metų bendradarbiavimo sutarties vertė siekia 500 milijonų Kanados dolerių. Nuo 1997 metų CGI bendradarbiauja su Desjardins ir...

Kadangi bankai ir kitos finansų įmonės savo veikloje naudoja asmens duomenis ir bet koks jų atskleidimas gali sukelti neigiamų padarinių, jiems svarbu užtikrinti šių duomenų ir informacijos saugumą. Susipažinkite su mūsų įžvalgomis ir sužinokite, kaip bankai gali išspręsti šias problemas...

CGI ir OP Financial Group pasirašė partnerystės sutartį, pagal kurią įsipareigoja išplėsti 2013 m. pradėtą ilgalaikį bendradarbiavimą taikomųjų programų kūrimo ir valdymo srityje. CGI bus atsakinga už OP Finacial Group skaitmeninių draudimo paslaugų kūrimą ir diegimą.

CGI prezidentas ir generalinis direktorius George D. Schindler supažindina su trimis organizaciniais gebėjimais, kurie gali padėti verslo lyderiams įveikti sukeltus Covid-19 verslo iššūkius.

Dėl pandemijos Kanados piliečiai ir įmonės susidūrė su ekonominiais sunkumais. Kanados finansų ministerija kreipėsi į bankus ir finansines institucijas, skatindama juos lanksčiau reaguoti į sunkumus, klientams vykdant jų finansinius įsipareigojimus. Specialiosios Vyriausybės verslo skatinimo programos padidino poreikį naudotis bankų paslaugomis.

Andy Schmidt
Andy Schmidt

Embracing new ways of working in financial services

balandžio 17, 2020 Although the approaches to dealing with the COVID-19 pandemic vary by country, as governments and businesses come to grips with it, one thing is imperative: we will get through this.
 
 The question is how, when disruptions in day-to-day life and...