Gold learning award

CGI savo darbuotojams siūlo internetines mokymo programas ir sprendimus, skirtus padėti jiems siekti karjeros ir kelti savo kvalifikaciją.

Šios mokymo programos gavo 2021 metų Brandon Hall Group HCM Excellence Gold Awards apdovanojimus dviejose nominacijose: Pažangiausias technologinis sprendimas (Best Advance in Technology Implementation) už CGI Academia mokymų platformos sprendimą, vystomą kartu su mūsų partnere Skillsoft, ir Geriausia 2021 metų darbuotojų kvalifikacijos kėlimo programa (Best Program for Upskilling Employees)  už Digital 101 programą CGI Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono verslo padaliniui.

Šie apdovanojimai skiriami organizacijoms ir verslo įmonėms, kurios pandemijos metu skyrė ypatingą dėmesį savo darbuotojams ir padėjo jiems įveikti pandemijos sukeltus iššūkius. Taip pat apdovanojimai skirti už geriausių ir holistinių Žmogiškojo kapitalo valdymo (HCM) praktikų taikymą.

Brandon Hall Group analitikai ir atsakingi asmenys, nepriklausomi verslo sektorių ekspertai peržiūrėjo ir įvertino visų kandidatų paraiškas ir atrinko geriausias pagal šiuos kriterijus: atitinkančias darbuotojų poreikius, sprendimo dizainą, funkcionalumą, taikomas inovacijas ir bendras pamatuojamas naudas. Visą laimėtojų sąrašą rasite čia.

Apie CGI Academia

Visos CGI mokymo programos yra prieinamos CGI Academia – šiuolaikiškoje ir intuityvioje platformoje, kurioje pateikiamas nemokamas, aktualiausias ir nuolat atnaujinamas mokymų turinys. Šis turinys atnaujinamas pagal naujųjų technologijų tendencijas, padeda darbuotojams ugdyti lyderystės ir verslo įgūdžius bei planuoti savo karjerą. Platforma galima naudotis keliomis kalbomis, o joje esantis mokymų turinys pateiktas pasitelkiant įvairius formatus; vaizdo ir garso įrašus, tekstinę informaciją, praktines užduotis – visa tai pritaikoma darbuotojų įgūdžiams, patirčiai ir mokymosi stiliui.

Apie Brandon Hall Group

Brandon Hall Group apdovanojimai yra viena iš žinomiausių ir ilgą laiką organizuojamų žmogiškojo kapitalo valdymo (HCM) apdovanojimų programų. Ši nepriklausoma HCM tyrimų ir analitinių paslaugų įmonė atlieka mokymo ir kvalifikacijos kėlimo, talentų pritraukimo ir valdymo, lyderystės įgūdžių ugdymo, įvairovės, lygybės ir įtraukimo bei žmogiškųjų kapitalo valdymo tyrimus. Brandon Hall Group atlieka palyginamuosius tyrimus, kurių įžvalgos padeda organizacijų vadovams užtikrinti jų verslo augimą ir pasiekti užsibrėžtų verslo rezultatų.