CGI jest jedną z niewielu firm, które posiadają zarówno ekspertów, rozwiązania, usługi oraz doświadczenie, które pozwala na wspieranie organizacji publicznych w ich cyfrowej transformacji.

Doświadczenie w realizacji projektów dla administracji publicznej pozwala nam lepiej zrozumieć wyzwania stojące przed organizacjami tego sektora, a tym samym tworzyć rozwiązania bardziej dopasowane i innowacyjne.

Jesteśmy partnerem wspierającym wdrażanie usług, które zmieniły oblicze sektora publicznego w znaczący sposób.

Uczestniczyliśmy w najważniejszych projektach sektora publicznego w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Estonii, Finlandii, Wielkiej Brytanii oraz wielu innych krajach.

utilities wind energy management edpr

 

Person holding a phone next to office hardware

Partner IFS

W Polsce i krajach Bałtyckich współpracujemy z IFS od ponad sześciu lat. Wspólnie z IFS dostarczamy najlepsze doświadczenia branżowe i innowacyjne rozwiązania dla firm energetycznych i produkcyjnych, a także przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

Zobacz więcejMedia
 

 

Współpraca z Oracle

Współpraca z Oracle

CGI jako Platynowy Partner Oracle ze statusem Cloud Select, jest w stanie rozwiązać złożone wyzwania oraz podnosi wartość dla klientów na całym świecie, dzięki zaawansowanej wiedzy i doświadczeniu ekspertów.

Zobacz więcejMedia