Artificial intelligence

Resource center

firma CGI ogłosiła, że jest członkiem stowarzyszenia Microsoft Intelligent Security Association (MISA). Nowa współpraca z MISA zapewni CGI dostęp do portfolio produktowego Microsoftu z obszaru security. Tym samy klienci firmy zyskają dostęp do zaawansowanych rozwiązań i kompleksowe bezpieczeństwo.

CGI wprowadziło na rynek nowe rozwiązanie do przetwarzania obrazu komputerowego, CGI Machine Vision, które wykorzystuje moc sztucznej inteligencji (AI) do przekształcania zasobów i monitorowania infrastruktury. Umożliwia ono organizacjom z różnych branż ulepszanie procesów, zwiększanie wydajności i obniżanie kosztów poprzez generowanie...

CGI ogłosiła rozszerzenie partnerstwa z Google w celu stymulowania innowacji z zakresu odpowiedzialnego korzystania z technologii sztucznej inteligencji (AI).

CGI, kanadyjska spółka obecna na polskim rynku, zapowiedziała, że w ciągu najbliższych trzech lat zainwestuje globalnie miliard dolarów w rozwój narzędzi opartych o AI. Celem jest tworzenie rozwiązań i platform dla klientów, opartych o odpowiedzialne i sprawdzone rozwiązania.

DynaLIFE to duże kanadyjskie laboratorium medyczne oferujące usługi badań diagnostycznych mieszkańcom Alberty. Kiedy nowa opcja testu na COVID-19 dla podróżnych spowodowała wzrost zapytań w ich centrum obsługi klienta, CGI pomogło złagodzić to obciążenie za pomocą chatbota konwersacyjnego oraz wirtualnego agenta...