Sprawdź rekrutacje do zespołu Energetyka

Dołącz do naszego interdyscyplinarnego zespołu i pracuj przy ciekawych projektach dla wyjątkowych klientów. Korzystaj z nowoczesnych technologii i buduj cyfrowe społeczeństwo przyszłości.

Business Analyst
Frontend Developer
Mid/Senior DevOps Engineer (Warszawa)
Automation Tester
Configurator
Junior DevOps Engineer (Warszawa)

Interesują Cię inne sektory lub stanowiska?

Zostaw nam aplikację otwartą lub skontaktuj się z naszymi rekruterami:

 

Tomasz Koziana
Talent Acquisition Business Partner w CGI
LinkedIn
tomasz.koziana@cgi.com

Piotr Buze
Talent Acquisition Business Partner w CGI
LinkedIn
piotr.buze@cgi.com

Bądźmy w kontakcie!

Mom and child looking at windmill

Wspieramy branżę energetyczną na całym świecie

Ta kluczowa dla świata branża staje przed ciągłymi wyzwaniami. Dziś energetyka, bardziej niż kiedykolwiek, polega na przewadze technologicznej i cyfrowej transformacji.

Jako CGI mamy unikalną wiedzę i doświadczenie we wspieraniu całego łańcucha wartości firm z branży energetycznej. Na całym świecie nasi konsultanci wspierali najbardziej złożone procesy informatyczne związane z produkcją i dystrybucją energii.

23+
rozwiązań opracowywanych wspólnie z klientami
30+ lat
to nasz średni okres współpracy z największymi światowymi mediami
~8000
konsultantów CGI pomaga przedsiębiorstwom sektora energetycznego na całym świecie napędzać rentowny wzrost

 

 

Przełomowy projekt w Polsce

Właśnie teraz polski sektor energetyczny przejdzie transformację i Ty możesz wziąć w tym udział. Dlaczego? Ponieważ my jako CGI zaprojektujemy, zbudujemy, wdrożymy i obejmiemy opieką serwisową Centralny System Informacji o Rynku Energii. To ogromne przedsięwzięcie na rzecz Polskich Sieci Energetycznych.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

two workers in hard hats and hi-vis vests point at wind turbine

Pracujemy z danymi, które napędzają świat

Pomyśl o swoim potencjale i tym, jak możesz go wykorzystać. Widzisz siebie w projektach ważnych biznesowo i społecznie? Takich, które namacalnie zmieniają rzeczywistość?

W CGI tworzymy i wdrażamy innowacyjne produkty i rozwiązania, które definiują przyszłość. Możesz je współtworzyć i rozwijać razem z nami.

Workers looking at stats and diagrams on clipboard

CMS

Platforma masowej wymiany danych między wszystkimi uczestnikami rynku, pozwalająca na inteligentne i elastyczne zarządzanie energią z różnych źródeł. Centralne Rozwiązanie Rynkowe (Central Market Solutions) to efekt podejścia CGI, które wspomaga cyfrowo transformację systemu energetycznego.

Więcej na temat CMS dowiesz się tutaj.

Une personne en train d'utiliser une tablette

Agile DX-Sustainability

Nasza autorska platforma danych o zrównoważonym rozwoju, która pozwala wymieniać się danymi ESG w czasie rzeczywistym, bezpiecznie i anonimowo. To potężne narzędzie i milowy krok m.in. w walce o powstrzymanie zmian klimatycznych.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj

field worker wind tubine

RMS

Otwarta, skoncentrowana na danych platforma do zarządzania źródłami energii odnawialnej (Renewables Management System). Umożliwiamy branży energetycznej wykorzystywanie pełnego potencjału jej zasobów dzięki nadzorowi, kontroli, analizie wydajności i optymalizacji.

Więcej na temat RMS dowiesz się tutaj

Zyskaj więcej

W CGI szczególną wagę przykładamy do przyjaznego środowiska i kultury pracy oraz Twojej satysfakcji.

Zadbaj o swoje zdrowie z kartą sportową i opieką medyczną. Otrzymaj wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych. Zdecyduj o formie zatrudnienia i miejscu pracy. Skorzystaj z szansy na rozwój zawodowy, mentoring i zaangażowanie w akcje społeczne. Co więcej, już na stracie możesz zostać współwłaścicielem firmy, na której wyniki będziesz pracował. Korzysta z tego 80% pracowników w Polsce.

Więcej na temat dodatkowych korzyści przeczytasz tutaj.