Nurija Galikova

Nurija Galikova

Konsultant, CGI Litwa

Firmy przemysłowe Czwartej Rewolucji Przemysłowej, które wdrażają zaawansowaną automatyzację i stosują IT w swoich działaniach, znacząco zwiększają efektywność procesów produkcyjnych, obniżają swoje koszty, optymalizują zasoby i generują wyższe zyski. Najważniejsze technologie to Internet Rzeczy (IoT), wykorzystujący inteligentne urządzenia i sieci pomiarowe, przetwarzanie i analizę big data oraz chmurę obliczeniową.

Podczas konferencji Industry 4.0 w 2020 roku eksperci i liderzy branżowi dokonali przeglądu wyzwań firm z sektora przemysłowego oraz opowiedzieli o innowacyjnych rozwiązaniach IT i rozwoju biznesu.

Eksperci CGI, klienci (w tym Orlen – jedna z największych polskich firm) i partnerzy również dzielili się własnymi rozwiązaniami i spostrzeżeniami.

Nasi eksperci przedstawili case study: „Zaawansowanie w metodach predykcyjnego utrzymania ruchu”, które opowiadało o transformacji przedsiębiorstw przemysłowych z procesów niezautomatyzowanych do zaawansowanych i przewidywalnych. Opisana została także historia sukcesu jednego z naszych klientów oparta na systemie zarządzania aktywami IFS.

O tym autorze

Nurija Galikova

Nurija Galikova

Konsultant, CGI Litwa

Konsultant CGI z 10-letnim doświadczeniem. W CGI pracuje jako starszy analityk projektów w jednostce Enterprise Asset Management. Nurija posiada doskonałe umiejętności w zakresie inżynierii projektowania technicznego i jest doświadczonym kierownikiem projektów.