CGI CENTRALIZED MARKET SOLUTIONS(CMS)
250+
Elektros, vandens ir dujų teikimo klientų 4 kontinentuose bendradarbiauja su CGI
30+ metų
trukmė ir patirtis transformuojant didžiausias paslaugų teikimo įmones visame pasaulyje
53 milijonai
Išmaniųjų dujų ir elektros skaitiklių perduos duomenis per CGI sistemą
15 GW
atsinaujinančios energijos gamybos 11 šalyse 3 kontinentuose valdoma CGI RMS sprendimo pagalba
60/100
paslaugų įmonių Šiaurės Amerikoje naudoja CGI Žmogiškojo kapitalo valdymo sistemas
~6,000
CGI konsultantų visame pasaulyje padeda paslaugų sektoriaus įmonėms pelningai augti

ENERGIJOS TEIKIMO PASLAUGŲ SKAITMENINIMAS

Reaguojant į perėjimą prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos, valstybės nereguliuojamos rinkos tendencijų, didėjančių klientų lūkesčių paslaugų sektorius turi taikyti naujus į klientus orientuotus verslo modelius, Central Market Solutions - duomenų apsikeitimo ir centralizuotos energijos rinkos supaprastinimo platforma vaidina svarbu vaidmenį šioje naujoje energijos teikimo ekosistemoje.

CGI Central Market Solutions (CMS) padeda klientams patenkinti greitai besivystančios energijos rinkos poreikius ir įgyvendinti sktaitmeninį perėjimą prie naujų verslo medelių. CMS užtikrina saugią ir efektyvią procesų ir duomenų valdymo sistemą centralizuotoms rinkoms valdyti. Sprendimas taip pat turi visas reikalingas galimybės:

 • Naudoti rinkų kodus
 • Valdyti rinkos ir administracinius duomenis
 • Atlikti kiekių ir finansinių atsiskaitymų skaičiavimus

CMS funkcionalumas

Rinkos procesų administravimas skirstomųjų tinkle operatoriams (DSOs): Nuomojama daugeliui klientų platforma palaiko rinkos procesos automatiškai beveik realiu laiku ir įrašo pagrindinių duomenų pokyčius.

Duomenų modelis ir procesų lankstumas: Labai lankstus duomenų modelis padeda prisitaikyti prie įvairių rinkų ir nustatyti rinkos procesus

Realaus laiko įžvalgos skaitiklių duomenų kokybei užtikrinti: Realaus laiko nustatymai padeda išvengti didelės apimties duomenų apdorojimo ir analizės, ko trūksta.

Atviros sąsajos: Atvirus standartus palaikančios sąsajos lengvai integruojamos su išorinėmis rinkos šalimis ir vidinėmis sistemomis

Stotis nepriklausoma nuo skaitiklių gamintojų: Patikrintas strateginis stoties sprendimas, palaikantis naujausius skaitiklius ir duomenų protokolus.

Stebėkite ir valdykite išmaniųjų skaitiklių tinklą: Palaiko visus registruojamus įvykius ir perspėjimus, gautus iš skaitiklių ir optimizuoja paskirstimo tinkle valdymą

CGI Central Market System

CMS privalumai

Mastelio pakeitimas (scalability): CMS sudedamosios dalys turi galimybes keisti mastelį vertikaliai ir horizontaliai, užtikrinant reikalingą pralaidumą ir atsako laiką. Nuotolinių kompiuterinių išteklių paslaugos suteikia dar didesnės mastelio keitimo galimybes.

Lankstumas: Duomenų centrų diegimai gali būti labai lankstūs, užtikrinantys nuotolinių, vietinių ar išteklių, besiremiančių prielaida, taip pat gali būti mišrūs ir atitinkantys verslo poreikius diegimai. Nuotolinių kompiuterinių išteklių sprendimai suteikia daugiausia aplinkos diegimo lankstumo ir mąstelio keitimo galimybių – tai idealu rinkos testavimor ir sertifikavimo atveju. Naudojant su prielaida arba vietos išteklius suteikiama didžiausia gamybos duomenų apsauga.

Efektyvumas: CMS naudoja didelio efektyvumo duomenų bazių technologijas užtikrinant didelės apimties skaitiklių duomenų apdorojimą ir didžiausius realaus laiko įžvalgų pajėgumus. Taip pat sprendimas mažina bendrus nuosavybės kaštus (TCO).

Atviros technologijos: CMS 2.0 mažina priklausomybę nuo licencijuotų technologijų ir naudoja atvirų technologijų standartus kaip Open Data, Java ir ANSI SQL, gerinant integracijas su esamomis aplinkomis.

Privatumas ir saugumas: Duomenų privatumas ir saugumas pagrindiniai CM architekūros principai. Duomenų šifravimas, jautrių duomenų administravimas ir atitikimas GDPR reikalavimams, taip pat granuliarinis valdymas ir pilnas vartotojų veiksmų atsekamumas – tai standartinės CMS funkcijos.

cms

Kodėl CGI?

 • 40 metų patirties, atliekant paslaugų sektoriaus įmonių transformaciją visame pasaulyje.
 • Bendradarbiavimas su daugiau nei 450+ paslaugų teikėjais (elektros, vandens, dujų), tame tarpe 8 iš didžiausių 10 paslaugų sektoriaus įmonių Europoje ir Šiaurės Amerikoje.
 • 20+ patentuotų sprendimų paslaugų sektoriui, kurie apima rinkos operatorius gamybą, perdavimą, paskirstymą ir mažmeninę prekybą tiek IT tiek OT.
 • Sukūrė ir įgyvendino 12 iš 18 centralizuotų energijos rinkos sistemų visame pasaulyje.
 • 500+ didikuotų gerai išmanančių energijos rinką CMS ekspertų visame pasaulyje.
 • 8 CMS ekspertizės centrų Europoje ir Indijoje.
 • Didelis 400 į vietos klientus orientuotų padalinių tinklas visame pasaulyje
 • Patikrinta perėjimo procesų ir kompleksinių projektų įgyvendinimo ir paslaugų valdymo metodologija