CGI Jungtinėje Karalystėje kartu su šalies mokyklomis ir vietos bendruomenėmis ilgą laiką organizuoja pusės dienos STEM stovyklas. Pernai buvo organizuotos 25 tokios stovyklos, jose savanoriavo daugiau nei 150 CGI darbuotojų, stovyklų veiklose dalyvavo daugiau nei 900 moksleivių.

Dėl Covid-19 pandemijos keliamų rizikų STEM veiklas ir pamokas perkelėme į internetą!

Žinodami apie iššūkius su kuriais susiduriai tėvai, kurie balansuoja tarp nuotolinio dabo ir vaikų priežiūros, kiekvieną savaitę pateikiame interaktyvias STEM pamokas ir užduotis, kurias galima atlikti namie. Šios pamokos labiausiai tinka 6–14 metų moksleiviams, tačiau jos gali būti įdomios įvairaus amžiaus žmonėms!

Ruošdami šiuos interaktyvius užsiėmimus stengiamės apimti visus STEM aspektus: programavimą, aplinkos tvarumą ir robotiką. Priklausomai nuo užsiėmimo temos Jums teks atlikti užduotis virtualioje arba realioje aplinkoje, pasitelkiant rekomenduojamas priemones.

Susipažinkite su jau pateiktais užsiėmimų rinkiniais ir sekite šį puslapį – mes reguliariai papildysime jį naujomis pamokomis.

CGI STEM from Home - Smart Homes

 

Išmanieji namai


Šis užsiėmimas skirtas išmaniesiems namams. CGI ir Smart DCC padės Jums susipažinti su išmaniųjų namų ir skaitiklių technologijomis, suprasti, kaip šie namai aprūpinami Elektra ir suprojektuoti savo pačių išmaniuosius namus!
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

  

STEM from Home - Resource Pack 1 - Introduction to Coding and Design

PROGRAMAVIMAS IR DIZAINAS

Šio užsiemimo metu ugdomi tokie svarbūs STEM įgūdžia, kaip programavimas ir dizainas. Užsiėmimo metu išmoksite suprogramuoti savo pačių kurtą lenktynių žaidimą naudojant „Scratch“ ir suprojektuoti „STEM Superhero“ žaidimą!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 2 - Robotics

ROBOTIKA

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su robotika. Sužinosite, kodėl ji svarbi mūsų kasdieniniame gyvenime, išmoksite suprojektuoti, sukurti ir valdyti savo robotą!
 
 

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 3 - Helping the Environment

APLINKA

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su aplinka ir pagrindinėmis ekologinėmis problemomis. Suprojektuokite savo ekologinę mokyklą, sukurkite savo aplinkosaugos žurnalą ir dalyvaukite į gamtos objektų „medžioklėje“!
 

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 4 - Sport and Healthy Living

SPORTAS IR SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su sportu ir sveiko gyvenimo būdu. Suprogramuokite sporto žaidimus, sukurkite sveiko gyvenimo būdo plakatą vaikams ir patobulinkite savo įprastos fizinės mankštos pratimus!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 5 - Engineering

INŽINERIJA

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su inžinerija ir kaip ji daro įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui. Užprogramuokite savo technologinius žaislus ir įrenginius, suprojektuokite ir pastatykite tiltą bei dalyvaukite inžinerinių objektų „medžioklėje“!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 6 - Space

KOSMOSAS

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su kosmosu ir mūsų saulės sistemos tyrinėjimui. Sukurkite virtualų žaidimų su „Scratch“, vykdykite kosmoso tyrimų projektą ir pagaminkite pačių suprojektuotą kosminį palydovą!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 7 - Communication

RYŠIAI

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su mūsų komunikacijos būdais. Patikrinkite kibernetinio saugumo žinias, išmokite skaityti ir rašyti, naudodami Morzės kodą bei žaiskite žaidimą STEM „Kas aš esu?“

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 8 - Science

MOKSLAS

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su mokslu ir jo įtaka mus supančiam pasauliui. Suprogramuokite atminties žaidimą, atlikite interaktyvios chemijos eksperimentus ir spręskite didelį mokslo kryžiažodį!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 9 - Art and Design

MENAS IR DIZAINAS

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su menu ir dizainu bei jų įtaka mūsų kasdieniam gyvenimui. Suprogramuokite virtualų gimtadienio atviruką, atlikite pirmą grafinio dizaino kūrimo užduotį ir sukurkite savo mėgstamiausius STEM dizainus.

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

CGI STEM from Home Pack 10 New Technologies

NAUJOS TECHNOLOGIJOS

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su naujomis technologijomis ir kaip jos veikia mus supantį pasaulį. Sukurkite robotą ateities mokykloms kurti, savo namų projektorių ir pagaminkite virtualią raketą!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

KELIONĖ

Šis užsiėmimas skirtas susipažinimui su kelionių įtaka verslui ir mūsų kasdieniam gyvenimui. Suprogramuokite vėliavų viktoriną, suprojektuokite ateities automobilius ir atlikite kelionių raktažodžių paiešką.

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

STEM from Home - Resource Pack 12 - MUSIC & SOUND!

MUZIKA IR GARSAS

Šis užsiėmimas skirtas muzika ir garsui, kuriuos naudojame savo veikloje ir kasdieniame gyvenime. Paruoškite tikro DJ grojaraštį, susikurkite savo kūrybos įrašą ir grokite repą ar kito stiliaus muziką taurėmis!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 13 - Smart cities

IŠMANIEJI MIESTAI

Šio užsiėmimo metu susipažinsite su išmaniaisiais miestais ir juose naudojamomis technologijomis. Sužinokite daugiau apie išmaniuosius miestus, suprojektuokite virtualų namą naudodami Blender įrankį ir sukurkite plakatą, skatinantį žmones į darbą eiti pėsčiomis arba važiuoti dviračiais!

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

CGI STEM from Home Pack 14 STEM Inventions

STEM IŠRADIMAI

Šio užsiėmimo metu susipažinsite su žymiausiais STEM išradimais. Suprojektuokite modelių brėžinius naudodami „Scratch“ įrankį, tyrinėkite žymius STEM išradimus ir sukurkite išradimą, padedantį moksleiviams mokytis STEM!
  
  

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 15 - Food

MAISTAS

Šis užsiėmimas skirtas maistui ir jo sąsajoms su STEM. Suprogramuokite receptų knygą naudodami „Trinket“ įrankį, tyrinėkite subalansuotą mitybą, sukurkite simetrinį meno kūrinį iš saldumynų ir pastatykite bokštus iš spagečių ir želinių saldainių!
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home Pack 16 Animal Kingdom

GYVŪNŲ KARALYSTĖ

Šis užsiėmimas skirtas gyvūnams ir padeda ieškoti būdus kaip išsaugoti nykstančias gyvūnų rūšis. Suprogramuokite žaidimą apie papūgas naudodami „Scratch“ įrankį, tyrinėkite nykstančias gyvūnų rūšis ir sumaketuokite skaitmeninį žurnalą, kuriame bus pateikti geriausi patarimai, kaip rūpintis namų augintiniais!
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Resource Pack 17 - Nature

GAMTA

Šis užsiėmimas skirtas gamtai. Suprogramuokite animuotą saulėtekį, namų sąlygomis sukurkite paukščių lesyklėlę, sužinokite, kaip užauginti vaisius ir daržoves iš atliekų ir užpildykite kryžiažodį apie gamtą!         

 

 

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

CGI STEM from Home Pack 18 - Geography

GEOGRAFIJA

Šis užsiėmimas skirtas geografijai ir mūsų veiksmų poveikiui aplinkai. Suprogramuokite virtualų vedlį į Jūsų šalį, išspręskite geografijos galvosūkį, sužinokite apie žymius STEM išradimus pasaulyje ir sukurkite plakatą, skirtą šviesti žmones apie aplinkos taršą!

 

 

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

CGI STEM from Home Pack 19 STEM Careers

KARJERA

Šis užsiėmimas skirtas karjerai STEM srityje ir susijusiuose verslo sektoriuose. Suprogramuokite virtualią darbotvarkę naudodami „Trinket“ įrankį, sužinokite daugiau apie STEM srities darbus, suprojektuokite ir pristatykite savo svajonių darbą ir žaiskite žaidimą „STEM Who Am I?“
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - CGI

CGI

Šis užsiėmimas skirtas CGI. Pasinaudoję savo įgytais įgūdžiais pristatykite savo projektus, žaiskite CGI bingo, tyrinėkite CGI ir sukurkite STEM programos reklaminį skelbimą!
   
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Halloween

Helovinas

Šis užsiėmimas skirtas Helovinui! Pasinaduoję Scratch įrankiu, suprogramuokite vaiduoklių gaudymo žaidimą, atlikite mokslinį eksperimentą su moliūgu, tematiškai dekoruokite savo namus ir žaiskite „Spooky Bingooo“!
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą

 

STEM from Home - Cyber

Kibernetinis saugumas

Šis užsiėmimas skirtas kibernetiniam saugumui, suteiks žinių, kaip išvengti kibernetinių grėsmių. Suprogramuokite kibernetinius žaidimus, atlikyte kibernetinį tyrimą, užpildykite kibernetinį kryžiažodį ir paruoškite plakatą apie saugumą internete!
   

Atsisiųskite užsiėmimo medžiagą