Primary tabs

Feirfakse, JAV, gegužės 14, 2021

Forbes pripažino CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) viena iš geriausių JAV vadybos konsultavimo įmonių. Pasitelkdama tarptautinį kompetencijų tinklą klientų veiklos vietose CGI teikia visapusiškas, lanksčias ir tvarias IT ir verslo konsultavimo  paslaugas daugiau nei 5500 klientų iš 21 verslo sektoriaus visame pasaulyje.

„Daugiau nei 40 metų CGI kuria ir vysto sudėtingus informacinių technologijų sprendimus federalinėms įstaigoms, šalių vyriausybėms ir privačioms įmonėms, pataria dėl jiems labiausiai tinkančių IT ir verslo strategijų,“– sako Tim Hurlebaus, CGI JAV privačių ir viešojo sektoriaus įmonių padalinio prezidentas.  „Mes teikiame „Įžvalgas, kurios įgalina Jus veikti“ – tai reiškia, kad verslo sėkmė priklauso ne tik nuo pasirinktos krypties ir kelio link tikslo. Ji priklauso ir nuo to, su kuo link jos einate. Partneris, kurio įžvalgomis galėtumėte pasikliauti, nes jos padės pasiekti puikių rezultatų. Forbes pripažinimas įrodo mūsų pagrindinės kuriamos vertės klientui svarbumą: būti kompetentingu partneriu mūsų klientams.“

CGI didžiuojasi galėdama savo klientams patarti ir atrasti kelią jų verslo transformacijai. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais jų veiklos vietose CGI verslo konsultantai padeda skaitmeniškai transformuoti jų įstaigas ir įmones į  skaitmenines, į klientus ir piliečius orientuotas organizacijas.

„Norime pasidžiaugti, kad neseniai sėkmingai pritaikydami organizacijų pokyčių valdymo praktikas vienoje iš didžiausių federalinių įstaigų mes padėjome daugiau nei 2000 galutinių vartotojų pasiruošti darbui su naujomis technologijomis,“– teigia Kevin Greer, CGI Federal padalinio viceprezidentas. „Vykdydami savo IT ir verslo konsultavimo įsipareigojimus mes padėjome įgyvendinti migravimą į debesų aplinkas, o tai sumažino kliento aptarnavimo išlaidas ir suteikė papildomų operacinių naudų.“

Apie CGI

1976 m. įkurta „CGI“ grupė yra viena iš didžiausių nepriklausomų informacinių technologijų ir verslo procesų paslaugų įmonių pasaulyje. Remdamiesi įžvalgomis ir sėkminga patirtimi mūsų 77 000 konsultantų ir profesionalų visame pasaulyje teikia visapusiškas paslaugas nuo strateginių IT ir verslo konsultacijų iki sistemų integravimo, valdomųjų IT ir verslo procesų paslaugų bei intelektinės nuosavybės sprendimų. Pasitelkdama pasaulinį kompetencijų tinklą CGI dirba klientų veiklos vietose ir padeda jiems skaitmeniškai transformuoti savo organizacijas bei didinti investicijų grąžą. Įmonių grupės 2020 metinės pajamos viršija 12,16 mlrd. Kanados dolerių, CGI akcijomis yra prekiaujama Toronto TSX (GIB.A) ir Niujorko NYSE (GIB) akcijų biržose. Daugiau informacijos cgi.com.

Daugiau informacijos:

Žiniasklaidai

Mercedes Marx
Viešųjų ryšių vadovė
mercedes.marx@cgifederal.com
+1 571-334-2344