Siekdamos atgaivinti ekonomiką ir visuomenės gyvenimą daugelio šalių vyriausybės palaipsniui naikina apribojimus, įvestus per pirmąjį pandemijos krizės etapą. Verslo įmonių vadovai ruošiantis atkurti paslaugų teikimą klientams, turi prisiderinti prie naujų sąlygų – sukurti saugią darbo aplinką ir tokiu būdu užkirsti kelią tolesniam COVID-19 plitimui.

Kai Čekijos Vyriausybė atšaukė griežtus karantino apribojimus, pasaulyje gerai žinomas tyrimų, patikros ir sertifikavimo paslaugų (TIC) lyderis „Bureau Veritas“ pareiškė norą padėti vietos verslo savininkams atnaujinti jų veiklą ir užtikrinti pajamas. Svarbiausias reikalavimas verslo įmonėms – užtikrinti, kad verslai atitiktų visų šalie Vyriausybės nustatytų sveikatos, saugos ir higienos reikalavimų veiklos atkūrimui.

„Bureau Veritas“ paprašė CGI sukurti sprendimą sprendimą, kuris padėtų įmonėms įvertinti jų pasirengimą saugiai atnaujinti veiklą.

Pagrįsti pasitikėjimu ir judumo praktikomis santykiai skatina naujoves ir spartą

CGI jau kelis metus yra patikimas „Bureau Veritas“ partneris. CGI ekspertai Čekijoje sukūrė ne tik įmonių grupės skaitmeninę strategiją, bet ir mobiliąją programėlę, kuri padėtų „Bureau Veritas“ klientams įvertinti jų atitikimą GDPR reikalavimams ir įgūdžius valdyti galimas kibernetines rizikas. Ši programėlė yra įdiegta 5 Europos šalyse esančiuose įmonės padaliniuose, jos vartotojų sąsaja išversta į šių šalių kalbas.

„Bureau Veritas“ ir CGI darbuotojai perdarė šias privatumo ir kibernetinio saugumo programėlę į tokią, kurios reikėjo įmonėms norint joms įsivertinti pasirengimą atnaujinti veiklą. Įgyvendinimo terminai buvo labai trumpi – Vyriausybė paskelbė, kad pagrindinių verslo sektorių (taip pat restoranų ir apgyvendinimo paslaugos) veiklą leista bus atnaujinti per 10 dienų. Todėl projekto komanda turėjo visus reikalingus pakeitimus įgyvendinti per mažiau nei savaitę (įskaitant valstybines šventes ir savaitgalius).

Dėl išskirtinio CGI veiklos principo – būti arčiau kliento, gerai įsigilinti į jo verslo modelį ir principus, taip laiko patikrintų profesinių ir asmeninių santykių su klientų, pelnyto kliento įmonės vadovų pasitikėjimo CGI siūlomais sprendimais CGI ekspertai taikydami judumo praktikas per šešias dienas atliko reikalingus pakeitimus ir paleido sistemą. Visas projektas buvo įgyvendintas nuotoliniu būdu.

Projekto įgyvendinimo metu susidūrėme su daugybe iššūkių. Didžiausias jų buvo trumpi įgyvendinimo terminai. Dėl greitai besikeičiančios situacijos Valstybės sprendimai dėl karantino apribojimų švelninimo priimami greitai, ir kiekvieną dieną galima tikėtis naujų nutarimų. Taip pat mes pradėjome šį projektą per valstybines šventes ir prailgintus savaitgalius, tačiau visus iššūkius įveikėme ir sėkmingai paleidome programėlę CGI ekspertų atsidavimo ir lankstumo dėka.

Simon Palupčík, „Bureau Veritas“ generalinis direktorius, Čekija

Paprastas ir greitas būdas įvertinti pasirengimą veiklai

Mobilioji programėlė „iCheck“ suteikia galimybę įvertinti pasirengimą pradėti veiklą šiems labiausiai paveiktoms pandemijos verslo sektoriams: restoranų ir apgyvendinimo paslaugos, mažmeninės prekyba, pramoninio ir komercinio nekilnojamasis turtas. Programėlė įvertina šių verslų parengties atitikimą visoms Vyriausybės nutarimams ir teisės dokumentams, skirtiems sumažinti COVID-19 krizės poveikį.

Vartotojams reikia tik parsisiųsti programėlę ir užpildyti jų verslo sektoriui skirtą klausimyną. Užpildę klausimyną jie gauna įvertinimo balą ir rekomendacijas, kaip elgtis toliau. Naudojant programėlę galima taip pat susisiekti su „Bureau Veritas“ ir užsakyti papildomų konsultacijų, audito, sertifikavimo ir mokymo paslaugas. Nuo projekto paleidimo pradžios šia programėlę atsisiuntė 739 įmonių vartotojai, kad galėtų įvertinti savo pasirengimą darbui.

Šią programėlę galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ir „App Store“ elektroninių parduotuvių, programėlę galima naudoti bet kuriame išmaniajame mobiliajame įrenginyje. CGI ir toliau tobulina šią programėlę, kuria anglišką versiją Jungtinei Karalystei ir artimiausiu metu planuoja pasiūlyti vartotojų sąsają ir kitomis kalbomis.

Šis projektas skirtas padėti organizacijoms visame pasaulyje atnaujinti operacijas po COVID-19 pandemijos ir įgyvendinamas pagal visuotinę „Bureau Veritas“ iniciatyvą „Paleisk savo verslą su BV“.

Respond. Rebound. Reinvent.

Pasikliaukite mūsų kartu su klientais sukurtais ir patikrintais sprendimais, kurie padės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu. Visos pandemijos krizės metu mūsų ekspertai iš daugiau nei 400 biurų pasitelkę mūsų pasaulinį kompetencijos tinkle ir sprendimus padės Jums reaguoti į precedento neturinčius iššūkius, atkurti verslą, atrasti naujus veiklos būdus. Esame įsipareigoję padėti jums ir bendruomenėms, kuriose gyvename ir dirbame. Apsilankykite cgi.com/3R ir sužinokite daugiau.