Make IT with CGI!

Kariéra v CGI

V CGI jsou lidé vždy na prvním místě. Pro práci vytváříme takové podmínky, abychom usnadnili integraci do naší společnosti a dlouhodobě zpříjemnili působení v ní. Za tímto účelem nabízíme zaměstnancům řadu volitelných zaměstnaneckých výhod.

CGI záleží na dalším rozvoji zaměstnanců. Přístup k řadě vzdělávacích programů vám umožní nadále rozvíjet váš potenciál. Dbáme také na příjemné pracovní prostředí a nabízíme možnosti mimopracovních sportovních aktivit pro posílení životní vitality a zdraví.

CGI nabízí mnoho zajímavých pracovních příležitostí. CGI má v našem regionu téměř 600 zaměstnanců a hledáme další.  Přidáte-li se k nám, stanete se respektovanými členy našich týmů. Práce v CGI vám nabídne možnost rozvíjet se a získávat další zkušenosti a znalosti v různých oblastech podnikání. Odborníci CGI se pohybují v řadě odvětví - od energetiky, průmyslu a dopravy, přes bankovnictví, telekomunikace, až po veřejný sektor. Dodáváme projekty a řešení našim zákazníkům na lokálním trhu ve střední a východní Evropě i jinde ve světě.

Pro naše týmy hledáme motivované nové kolegy s chutí podílet se na dalším růstu CGI v regionu. 

For English version click here