Bankám, pojišťovnám a dalším finančním institucím nabízíme platební systémy i specializované služby, které plně odpovídají hlavním trendům evropského finančního trhu. Například pro harmonizaci plateb v rámci Evropské unie máme řešení pro zpracování instantních plateb SCT Inst – instantní platby.

Distribuce finančních služeb a produktů přímými kanály je stále častěji cílem vnějších útoků. K ochraně před nimi poskytujeme řadu bezpečnostních řešení a služeb, ke kterým patří například silná autentizace, ochrana dat a transakcí s pomocí technologií DLP/PKI nebo bezpečnostní monitorování systémů společností a jejich zaměstnanců. Na aktuální trendy reagujeme vytvářením inovativních řešení, která například pomocí komplexní analýzy chování klienta v aplikacích společnosti dokážou v reálném čase vyhodnotit rizikovost těchto aktivit. Poskytujeme také řešení pro zvýšení bezpečnosti Cloudových služeb.

Moderní uživatelské prostředky, jako jsou mobilní telefony nebo tablety, zabezpečujeme vlastním řešením pro přihlášení klientů a důvěryhodnou autorizaci transakcí – Mobile Client Security (MCS).

CRM považujeme za klíčový prvek systémů finančních společností. Jsme tradičně silní v CRM od společností SAP, Siebel nebo Microsoft. Aktuálně doporučujeme, jako nejdynamičtější CRM s velkým potenciálem do budoucna, cloudovou platformu Salesforce, která nabízí flexibilitu a snadné udržování aktuálních trendů.

Všechny finanční instituce potřebují fungovat co nejefektivněji a optimalizují své obchodní procesy a provoz. Pomáháme jim návrhy a dodávkami moderních ERP systémů SAP, Oracle nebo snižováním nákladů formou outsourcingu finančních aplikací, informačních systémů nebo celých obchodních procesů.

Pro testování rozsáhlejších projektů nabízíme našim klientům své dlouhodobé zkušenosti v této oblasti i kvalitní tým zkušených testerů a analytiků. Jsme připraveni spolupracovat formou pronájmu našeho týmu nebo poskytujeme klientům testování jako službu.

Se všemi našimi klienty se snažíme vytvořit dlouhodobý partnerský vztah, protože věříme, že jim tím poskytneme potřebnou jistotu, minimalizaci rizik a umožníme jim soustředit se především na obchodní priority.

Víte, že:

  • k našim spokojeným zákazníkům v regionu střední a východní Evropy patří například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Všeobecná úverová banka, Národná banka Slovenska, Tatrabanka, Commerzbank, Česká pojišťovna a řada dalších?.