Efektivní interní komunikace a komunikace s klienty je základním kamenem každé prosperující společnosti. Posláním CGI je nabízet svým partnerům moderní řešení, která jim umožní zdokonalovat jejich komunikační cesty a metody. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je digitalizace a automatizace firemních komunikačních center, call center a helpdesků.

S pomocí nejmodernějších postupů a umělé inteligence pomáháme našim partnerům budovat moderní kontaktní centra, která jim umožňují zlepšovat zákaznickou zkušenost svých klientů, zvyšovat tržby a šetřit náklady na provoz. Usnadňujeme také komunikaci uvnitř společnosti, například za pomoci digitalizace a zefektivnění recepčních služeb v budovách společností. 

Aby mohla společnost CGI v oblasti digitalizace komunikačních center nabízet ta nejlepší dostupná řešení, uzavřela silné a oboustranně přínosné partnerství se startupem Born Digital, který se zaměřuje na vývoj virtuálních asistentů využívajících umělou inteligenci. Cílem tohoto partnerství je spolupracovat na vytváření nových řešení cílících na automatizaci, digitalizaci a celkové zdokonalení komunikačních možností našich zákazníků.

Řešení vyvinutá na základě této spolupráce disponují unikátními schopnostmi v oblasti digitalizace komunikačních center a helpdesků. Tyto vlastnosti jim dodává propojení pokročilých dovedností Born Digital ve vývoji virtuálních asistentů spolu s mnohaletou a celosvětovou zkušeností CGI v poskytování špičkových poradenských a IT služeb.

Společně tak Born Digital a CGI vytvářejí účinná řešení využitelná všude tam, kde je potřeba zefektivnit komunikaci mezi společností a jejími klienty nebo i uvnitř společnosti. Digitalizace komunikace a komunikačních center vede ke zvýšení zisků, úspoře nákladů a zefektivnění provozu společnosti. Born Digital i CGI patří v tomto odvětví mezi spolehlivé odborníky disponující jedinečnými znalostmi a nejmodernějšími technologiemi.

Virtuální asistentka

Virtuální asistentka vyvíjená ve spolupráci odborníků ze CGI a Born Digital představuje moderní a účinnou cestu ke zlepšení zákaznické zkušenosti a zvýšení tržeb v široké škále oborů. Asistentky operující v kontaktních centrech dokáží vyřídit široké spektrum rutinních zákaznických požadavků, v případě potřeby se samy spojí s klienty společnosti. Lidští operátoři tak mají dostatek prostoru věnovat se složitějším úkolům. Hlasové a chatovací asistentky vyvinuté v rámci tohoto strategického partnerství využívá například jeden z předních slovenských mobilních operátorů. 

Základem řešení pro digitalizaci kontaktních center a jejich komunikace je využití umělé inteligence založené na unikátních systémech zpracování přirozeného jazyka a mechanického učení. Virtuální asistenti nejen že spolehlivě plní zadané úkoly, ale komunikace s nimi je pro zákazníky navíc snadná a příjemná. Navrhovaná řešení, tedy hlasoví nebo chatovací virtuální asistenti, se vždy přizpůsobí potřebám konkrétních klientů, kteří si je můžou posléze sami upravovat a řídit v přehledném nastavení, a to bez nutných hlubších znalostí IT procesů nebo procesů vývoje umělé inteligence

  • Odbavení příchozích hovorů a zpráv: nepřetržitě a bez kapacitního omezení vyřídí široké spektrum rutinních příchozích hovorů a zpráv ve vašem komunikačním centru nebo helpdesku. 
  • Odchozí hovory a zprávy: Sama kontaktuje klienty s rutinními požadavky (např. uhrazení nezaplacených pohledávek), zjišťuje také zpětnou vazbu a úroveň zákaznické spokojenosti
  • Snížení počtu hovorů a zpráv: Klasifikuje příchozí hovory a zprávy a identifikuje jejich hlavní příčiny
  • Třídění a přeposílání mailů: Vyznačuje v příchozích zprávách podstatné informace a přeposílá maily určeným osobám

  • Pracuje 24 hodin denně, čímž zlepšuje zákaznickou zkušenost
  • Výrazně zvyšuje kapacitu a spolehlivost call center a technických helpdesků
  • Snižuje náklady na provoz komunikačních center
  • Zvyšuje tržby díky vedení detailních statistik a možnosti poskytovat konkrétní nabídky a řešení
  • Označuje a třídí data z příchozích hovorů a zpráv
  • Dává lidským operátorům prostor věnovat se složitějším problémům a úkolům.

 

Virtuální recepční

Virtuální Recepční nabízí inovativní digitální řešení pro zabezpečení veškerých recepčních služeb do kancelářských budov, podniků, průmyslových hal, skladů, obytných budov a dalších objektů. Technologie poskytuje základní služby příchozím návštěvníkům, zjednodušuje rutinní recepční úkony a umí odbavit každodenní návštěvy kurýrů. Plní také funkci interkomu a digitální knihy návštěv.

Více informací o řešení Virtuální Recepční najdete na stránce zde