Naše vize – pomáhat klientům realizovat jejich sny

Z nudných jedniček a nul vytváříme zážitky – digitální produkty, které lidé používají s radostí. Baví nás neotřelé nápady a výjimečný design skloubený se stoprocentní funkčností. Proto se zaměřujeme na webové a mobilní aplikace, jejichž design i technologie jsou vždy o krok napřed, ale nikdy nezapomínají na uživatele. Ať už jde o veřejnost nebo o firemní zaměstnance, je nám jasné, že spokojení uživatele našich produktů znamenají pro naše klienty vždy výhru.

Nevytváříme software, ale digitální zážitky

Rozumíme byznysu a dýcháme pro dokonalý design. Naše produkty nevymýšlíme od stolu – vycházíme z uživatelského výzkumu a testování. Spojením zkušeností profesionálů CGI z České republiky i celého světa a pozorováním reálných situací pak nevznikají jen běžné softwarové produkty, ale ryzí digitální zážitky.

Jsme to, čemu věříme

Náš tým je propojením zdánlivě odlišných principů. Designéři s bezbřehou fantazií se setkávají s programátory zaměřenými na bezchybná technická řešení. Na průniku těchto dvou pohledů pevně spočívá naše vize pomáhat klientům realizovat jejich sny skrze digitální produkty, na které jsme pyšní.

Jsme technologičtí vizionáři

Být součástí jedné z největší IT společností má své výhody. S kolegy po celém světě sdílíme nejen zkušenosti z rozmanitých projektů, ale také špičkové technologické know-how, které nám umožňuje pouštět se do neprobádaných vod nových technologií jako je rozšířená realita (AR), Big Data, umělá inteligence (AI) nebo Internet of Things a hledat s klientem jejich smysluplné komerční uplatnění. Soustředíme se na všechny běžné dostupné platformy (iOS, Android, Windows, OSX …) a nebráníme se ani nadstandartním řešením.

Nabízíme vám komplexní i oddělené služby

Vytváříme hotové aplikace a webové stránky od začátku do konce, dokážeme ale i naskočit do rozjetého vlaku. Co všechno umíme:

  • Konzultace během vytyčení byznys strategie a konceptu produktu
  • Uživatelský výzkum, zhotovení person a user journeys
  • UX design – informační architektura a vytvoření wireframů
  • Grafický design
  • Copywriting – psaní efektivních i kreativních textů
  • Vytvoření funkčního prototypu
  • Audit a uživatelské testování
  • Dodání hotového produktu (frontend i backend)
  • Vizuální prezentace produktu – grafické bannery, krátké filmy a animace (explainer videos).