Překonáváme očekávání našich zákazníků, partnerů i komunit

Naše certifikace a nejnovější ocenění odrážejí náš závazek překonávat očekávání všech našich partnerů.

Našim zákazníkům sloužíme jako důvěryhodný poradce. Poskytujeme jim poznatky a schopnosti, které potřebují k reakcím na neustále se rozvíjející digitální prostředí. Při poskytování služeb našim klientům se zaměřujeme také na to, abychom našim zaměstnancům poskytli příležitost učit se, růst a kariérně postupovat. Investujeme také do místních komunit, ve kterých žijeme a pracujeme.

Za tuto práci je nám ctí být oceněni některými z nejvýznamnějších vlivných osobností a tvůrců současného IT průmyslu.

Nejnovější ocenění na globální úrovni:

  • Forbes - CGI ohodnocena jako jedna ze světově nejlépe manažersky řízených firem. (2022)
  • International Data Corporation (IDC) - CGI oceněna jako „Leader“ v IDC MarketScape: Canadian Security Services 2022 vendor assessment (2022)
  • International Association of Outsourcing Professionals (IAOP) - CGI oceněna jako „Leader“ v rámci The 2023 Global Outsourcing 100 
  • Certifikace ISO a CMMI. Detailní přehled certifikací platných pro Českou republiku a Slovensko je k dispozici níže.

 

CGI IT Czech Republic s.r.o. je držitelem certifikátu Systému řízení kvality podle mezinárodní normy
ISO 9001:2015. Politiku kvality si můžete přečíst zde.

Naše společnost byla jako první společnost v České republice a na Slovensku certifikována podle mezinárodních standardů ISO 9001:2000 & TickIT.


Naše společnost je jednou z prvních poradenských a technologických firem na českém trhu, které se podařilo získat certifikát organizace dodržující standardy šetrného chování k životnímu prostředí podle mezinárodní normy ISO 14001:2015.

Download (CZ)
Download (EN)


CGI IT Czech Republic s.r.o. je držitelem certifikátu Systému řízení služeb IT podle mezinárodní normy
ISO 20000-1:2018 pro dodávku služeb spojených s životním cyklem ICT řešení, zejména:

  • Outsourcing business procesů
  • Outsourcing, administrace a podpora aplikací
  • Outsourcing, administrace a podpora technické infrastruktury.

Download (CZ)
Download (EN)


CGI IT Czech Republic s.r.o. je držitelem certifikátu Systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) podle mezinárodní normy ISO/IEC 27001:2013 pro obor: Konzultační služby, systémová integrace, vývoj a služby v oblasti outsourcingu IT a firemních procesů.

CGI IT Czech Republic s.r.o. je také prověřena Národním bezpečnostním úřadem na seznamování se s utajovanými informacemi stupně utajení „Tajné“ a pro zpracovávání utajovaných informací stupně utajení „Tajné“ ve smyslu zákona č. 412/2005 Sb.

Download (CZ)
Download (EN)


 

TISAX úroveň AL2

CGI IT Czech Republic s.r.o. je držitelem certifikátu TISAX úroveň AL2. Tím jsme způsobilí pracovat s citlivými daty a informacemi v prostředí automobilového průmyslu.

Certifikace je platná i pro všechny pobočky společnosti CGI IT Czech Republic s.r.o (Praha, Brno, Ostrava).

EcoVadis

CGI získala platinový certifikát od nezávislé agentury EcoVadis, a zařadila se tak mezi 1 % světových společností v oblasti udržitelného rozvoje. V ratingu hodnocení si CGI oproti předchozím letem polepšila o 10 percentilů a získala 78 ze 100. Více informací zde.