Již více než 15 let spolupracujeme se společností Salesforce a díky dlouholetému partnerství a zkušenostem dnes poskytujeme „end-to-end” služby od úvodního porozumění byznysových cílů, přes návrh řešení až po implementaci, integraci, školení a následnou podporu řešení.

Máme hlubokou znalost napříč odvětvími, jako jsou finance, telco, výroba, energetika, apod. Díky tomu dokážeme našim klientům poradit nejen s technickou stránkou implementace, ale především s tím, jak optimálně využít Salesforce technologie pro jejich konkrétní obor.

V roce 2017 jsme získali ocenění „Za největší úspěšnou implementaci Salesforce ve střední Evropě“.

Salesforce je dlouhodobým globálním lídrem v oblasti CRM. Díky svému inovativnímu přístupu je to nejpoužívanější CRM systém na světě, který prostřednictvím cloudových služeb umožňuje všem svým klientům využívat nové funkcionality a držet se na technologické špičce.

12+
10
1300+
Zkušeností s implementací Salesforce.
Salesforce „Centres of excellence“ celosvětově.
Certifikace Salesforce.
27K+
9/10
300+
Počet uživatelů celosvětově.
Hodnocení spokojenosti klientů.
Klienti Salesforce.

Director Consulting ServicesSalesforce Practice Leader

V CGI vedu tým specialistů cloudové platformy Salesforce. S týmem výborných lidí a profíků pomáháme našim klientům v růstu jejich byznysu a umožňujeme jim poskytovat skvělé klientsky orientované služby. Těším se na nové kolegy přicházející do našeho týmu. Kromě zkušených Salesforce konzultantů aktuálně hledáme i nové parťáky do našeho Salesforce bootcampu. Vstupenkou do něj je kladný vztah k technologiím a chuť učit se novým věcem. V CGI dáme příležitost každému a svůj talent můžete rozvíjet u nás nebo v zahraničí.

Do svého týmu hledám kolegy a kolegyně na pozice:

Jan

Host Tomáš Kolín (Salesforce Consulting Architect CGI), téma:

 

CRM svět.

iTunes

 

YouTube

 

Spotify

 

Hosté Zdeněk Kejval (Head of Central Sales) a Květoslav Fiala (Head of Risk Department), Société Générale Equipment Finance, téma:

Digitalizace a automatizace ve světě korporátního financování

iTunes

 

YouTube

 

Spotify

 

 • Je to platforma poskytující širokou škálu již hotových, „out of the box“ řešení, které je velmi jednoduché implementovat a přizpůsobit individuálním potřebám každého klienta.
 • Mezi hlavní pilíře patří:
  • Sales Cloud (CRM),
  • Service Cloud (podpora klientů – call centrum, back office, portál,…),
  • tržiště aplikací – více než 3000 aplikací od různých dodavatelů, které je možné stáhnout zdarma nebo za poplatky. V CGI vám pomůžeme se v nich zorientovat a doporučíme ty nejvhodnější pro vaše potřeby,
  • platforma pro samostatný vývoj – na platformě lze postavit i zcela nové samostatné aplikace a využít perfektně fungující infrastrukturu Salesforce. Zároveň Salesforce velmi podporuje tzv. codeless vývoj, kdy se jedná o nové možnosti, jak vytvářet uživatelské rozhraní i „backendovou“ logiku pomocí grafických nástrojů, ne zdrojového kódu.

Platforma dnes nabízí velmi široké spektrum řešení. CGI vám pomůže se v řešení zorientovat a najít nejlepší variantu pro potřeby vašeho podnikání.

Pomůžeme s nastavením cílů, připravíme detailní seznam požadavků a navrhneme implementační „roadmapu“. To vše s ohledem na maximální využití již hotových funkcionalit (tzv. „out of the box“). S platformou vás důkladně seznámíme a pro lepší porozumění vám na demu ukážeme, jak vám Salesforce může pomoci v oblastech, které jsou pro vás klíčové. Poradíme také s optimálním výběrem licencí pro pokrytí požadovaných funkcionalit. 

Samotný projekt implementace vedeme agilní formou, to znamená, že v průběhu dodávky/implementace můžete zasahovat, ovlivňovat výsledek. Nebo formou tzv. „waterfall” metodologie s plnou odpovědností CGI za dodávku, cenu a čas.

 

V průběhu projektu neustále komunikujeme s klientem tak, aby dodaný projekt odpovídal přesné představě a potřebám daného podnikání.

Velmi důležitá část je uvedení nového řešení do provozu, včetně školení koncových uživatelů a následná podpora řešení nebo zaškolení odpovědných lidí na vaší straně.

Salesforce - Sales Cloud

1. SALES CLOUD

Prostřednictvím Salesforce Sales Cloud pomáháme klientům mít kompletní přehled o jejich obchodních aktivitách v detailu na každého jednotlivého klienta („klientská 360“), na každou oportunitu (lead/opportunity management) a na každého obchodníka (activity management) a to vše napříč celým obchodním cyklem. Důležité je, že se tak uvnitř společnosti pracuje se stejnými daty a obchodníci mají nástroj, který jim práci reálně usnadní a mohou tak více času věnovat samotnému obchodu.

Výsledkem je, že:

 • obchodník má více času na samotný obchod, je efektivnější a úspěšnější,
 • obchodní ředitel má kompletní informace o všech důležitých obchodních příležitostech v reálném čase, stejně jako o výkonnosti a aktivitách svých  obchodníků a plnění jejich KPIs.
Salesforce - service cloud

2. SERVICE CLOUD

V každé společnosti jsou oddělení a komunikační kanály, které sice nemají osobní kontakt s klientem, ale bez nich by obsluha klientů fungovat nemohla. Ať už se jedná o back office, call centrum nebo portálová řešení. CGI tým pomáhá nastavit procesy tak, aby měly pozitivní dopad na klientskou spokojenost.

 

Salesforce - CPQ

3. SALESFORCE Configure-Price-Quote (CPQ)

  Čas je klíčový a CPQ pomáhá k dosažení kratšího „lead-to-sales” cyklu. Nabídky, které mohou obsahovat množstevní slevy, aktualizované ceny, splátkové kalendáře, atd. se dostanou ke klientům bez zbytečného čekání. Stejně tak každá další příprava variantní nabídky je procesně velmi jednoduchá a rychlá. Navíc v kombinaci s elektronickým podpisem se celý proces může stát ještě více efektivní.

  CPQ – nastavíme vám správně procesy spojené s:

  • konfigurací produktů,
  • kalkulací ceny s ohledem na náklady, marže i slevy,
  • tvorbou nabídek.

  SALESFORCE Configure-Price-Quote (CPQ)

  Salesforce - manufacturing cloud

  4. MANUFACTURING CLOUD

  Výrobní společnosti tvoří jednu z našich důležitých oborových vertikál, kterým se v CGI věnujeme. Díky tomu rozumíme problematice spojené s tímto odvětvím.

  Když v roce 2019 představila společnost Salesforce nové CRM, které bylo přizpůsobené potřebám výrobních společností, spojila se tím v CGI dlouhodobá znalost technologie Salesforce spolu se zkušenostmi z výrobních podniků. Díky Salesforce Manufacturing Cloudu dnes dokážeme implementovat CRM, které reflektuje moderní trendy ze světa CRM řešení a zároveň respektuje specifika a potřeby, které řeší většina výrobních společností.

   

  MANUFACTURING CLOUD

  Salesforce marketing cloud

  5. Marketing Cloud

  Hlavní platforma pro automatizaci marketingu. Sjednocuje profil zákazníka a umožňuje efektivně pracovat s daty z různých zdrojů. Segmentace, tvorba obsahu, distribuce a reportování jsou k dispozici na jednom místě. Plánování a nasazování kampaní je rychlé a snadné. Personalizovaná komunikace je k dispozici na každém kontaktním místě se zákazníkem a kampaně založené na datech přinášejí tu nejlepší zákaznickou zkušenost.

  Klíčové výhody:

  • Zlepšení zákaznické zkušenosti
  • Rychlé nasazení kampaní
  • Přehledný reporting
  • Integrovaná umělá inteligence
  INTEGRACE SALESFORCE VČETNĚ INTEGRACÍ NA SAP

  6. INTEGRACE SALESFORCE VČETNĚ INTEGRACÍ NA SAP

  Salesforce nikdy neimplementujeme jako samostatně stojící systém, ale přistupujeme k němu komplexně jak z byznysového, tak z technického a integračního pohledu. V CGI jsou pro nás náročné integrační projekty každodenní realitou a zároveň vyhledávanou výzvou. Jsme partnerem open source technologie WSO2, která může sloužit jako velmi efektivní integrační mezivrstva zejména u klientů s komplexním IT prostředím. Jsme také dlouholetým partnerem SAP a díky zkušenostem s touto technologií dokážeme hladce integrovat Salesforce platformu se SAP produkty.

   

   

   

  školení

  7. ŠKOLENÍ

  Součástí každé implantace Salesforce je školení uživatelů a zajištění úspěšného rozjezdu nového CRM. Pro společnosti, které se Salesforce již pracují, nabízíme revizi funkcionalit, které jejich prostředí nabízí a následnou validaci těch funkcionalit, se kterými uživatelé pracují nebo naopak. Cílem je využít na maximum potenciál již provozovaného systému.