CGI je jedním z největších dodavatelů platebních systémů na světě. S vlastním SW produktem zajišťujeme pro banky a finanční instituce komplexní zpracování vysokého objemu transakcí, a to jak domácích (korunových), tak mezinárodních – eurových i ne-eurových.

Naše služby lze charakterizovat následovně:

  • Dodáváme vlastní produkt, prověřený v řadě implementací jak v České republice, tak v zahraničí (Evropa, Asie/Pacifik)
  • Máme zkušený lokální tým, který zajišťuje vývoj samotného produktu, implementace a služby údržby a podpory. A to vše v celosvětovém měřítku
  • Náš produkt disponuje světově ojedinělou kombinací rozsahu funkčnosti a výkonu, resp. rychlosti zpracování plateb
  • Produkt pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme
  • Díky naším dlouhodobým aktivitám v této oblasti můžeme našim zákazníkům poskytnout potřebné know-how a zkušenosti odjinud

Zejména v oblasti zpracování transakcí SEPA lze CGI označit jako leadera na evropském trhu. Protože v této oblasti působíme již od samotného počátku a navíc spolupracujeme s nejvýznamnějšími hráči na trhu, dokážeme nabídnout řešení pro největší poskytovatele platebních služeb i pro zákazníky s nižšími nároky na objem a komplexitu zpracování transakcí.

Aktuálním celosvětovým trendem je zpracování transakcí v reálném čase. CGI pro tuto oblast vyvinula produkt poskytující špičkový výkon spolu s plnou dostupností 24 x 7 x 365. Vedle podpory SEPA Instant Payments a českých okamžitých plateb se připravuje podpora dalších real-time schémat (např. RTP v USA).