V České republice se vyvíjíme, spravujeme a testujeme aplikace pro velké renomované firmy z celého světa. Osvědčili jsme se, zákazníci jsou spokojení a chtějí více.

 

Míra

Míra

hledá do svého týmu
JAVA DEVELOPERY

 

 

 

 

 

Popis pozice

Láďa

Láďa

hledá do svého týmu
SHARPOINT DEVELOPERY

 

 

 

 

 

Popis pozice

Více o práci v GDC ZDE

Agilní vývoj pro logistickou společnost

Před dvěma lety jsme jako CGI IT Czech Republic získali nového zákazníka. Globální logistická společnost se sídlem v Německu nám svěřila vývoj svých aplikací v javě. Dnes pro zákazníka pracují již tři agilní týmy, zákazník si chválí českou kvalitu a flexibilitu a plánuje nám předat vývoj a správu dalších svých aplikací.

Pro nás to znamená, že pracujeme v menších týmech, postupně zaučujeme další kolegy, k tomu potrénujeme angličtinu, občas zajedeme do Hamburku nebo se všichni i se zákazníkem potkáme v Praze.

Systém pro case a document management

Spolu s CGI Německo vyvíjíme novou generaci vysoce bezpečného enterprise dynamic case a document management systému určeného pro armádní prostředí, nadnárodní (evropské) instituce a globální zákazníky. Dodávky systému on premise, privátní a/nebo public cloud, Office 365, a to vše na technologii Sharepoint.

V tom, co děláme, jsme dost dobří, zákazník si to myslí také a proto náš tým postupně rozšiřujeme o další kolegy. Pracujeme agilně, náš tým je nedílnou součástí mezinárodního týmu.

Agilní vývoj pro významnou banku

Naše spolupráce s významnou globální bankou začala před více než 12ti lety. Banka byla jedním z průkopníků agilního vývoje. Společně jsme od začátku budovali agilní týmy v České republice. Banka je naším nejvýznamnějším zákazníkem, plně se na nás spoléhá v řadě klíčových oblastí, kde vyvíjíme, testujeme, spravujeme aplikace.

My jsme se naučili hodně o bankovních procesech, banka na oplátku získala špičkové spolehlivé developery. Oboustranně přínosná spolupráce je to, co nás baví.

Aplikační podpora SAP basis

Našemu nejvýznamnějšímu zákazníkovi v Německu spravujeme SAPovské systémy. Na našem týmu záleží zda jsou data v bezpečí, trvale dostupná oprávněným uživatelům a dobře zabezpečena proti neoprávněným přístupům. Staráme se o to aby systémy byly v dobré kondici a tak jsme předešli riziku výpadku.

Naše práce je systematická a precizní, jsme tým, spoléháme jeden na druhého, klient spoléhá na nás. Většina je nás v Brně, ale rozrostli jsme se i do Ostravy.

Vývoj řešení pro utilitní společnosti

„Jsme tam, kde je naše přítomnost potřeba“. OpenGrid je sada produktů z dílny CGI, které se vyvíjí a spravují napříč třemi kontinenty. V jeho portfoliu jsou integrované aplikace a moduly, které zákazníkům z oblasti energetiky a utilit umožňují správu majetků a zdrojů. Projekt OpenGrid zajišťuje v reálném čase manuální a automatické plánování práce techniků. S využitím webového rozhraní a mobilních klientských aplikací však dokáže pracovní čas i optimalizovat.

Tým vývojářů a testerů z České republiky pracuje na funkčním a technickém designu už od roku 2002. Používáme programovací jazyky, databáze, aplikační servery a programy pro simulaci i optimalizaci uživatelského rozhraní a vývoj nových funkcí. Naše týmy analyzují chyby na interních testovacích prostředích, vyhodnocují validitu a navrhují jasná řešení pro všechny zákazníky.