• Využíváme nejnovější technologie, sledujeme trendy, implementujeme systémy, radíme zákazníkům, jak mohou být lepší než jejich konkurence.
  • Projekty řídíme profesionálně od úvodní analýzy, přes vývoj, implementaci až po testování a provoz.
  • Řešení a produkty, na kterých pracujeme jsou postavěné na zajímavé škále technologií.
  • Java je jednou z technologií, které využíváme nejvíce.

Pojďte s námi prozkoumat projekty, na kterých ji můžete využít. 

Agilní vývoj pro logistickou společnost
Před třemi lety jsme jako CGI IT Czech Republic získali nového zákazníka. Globální logistická...

Před třemi lety jsme jako CGI IT Czech Republic získali nového zákazníka. Globální logistická společnost se sídlem v Německu nám svěřila vývoj svých aplikací v Javě. Podařilo se nám vybudovat dlouhodobé partnerství.

Tři agilní týmy

Dnes pro zákazníka pracují již tři agilní týmy, zákazník si chválí českou kvalitu a flexibilitu a plánuje nám předat vývoj a správu dalších svých aplikací. Naše agilní javové týmy jsou rozmístěné po ČR, skládající se z několik vývojářů, testerů a analytika.

Pracujeme ve Scrumu

Pro nás to znamená, že pracujeme v menších týmech, postupně zaučujeme další kolegy, k tomu se procvičíme v angličtině, občas zajedeme do Hamburku nebo se všichni i se zákazníkem potkáme v Praze.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile

SCRUM

8
java
spring
angular
DevOps

Je na nás spoleh! Naše spolupráce s významnými globálními partnery začala před více než...

Je na nás spoleh!

Naše spolupráce s významnými globálními partnery začala před více než dvanácti lety. Naším nejvýznamnějším klientem je bankovní korporace, která se na nás plně spoléhá v řadě klíčových oblastí, kde vyvíjíme, testujeme a spravujeme aplikace.

Dnes už i DevOps nebo automatizace procesů

Od začátku jsme společně se zákazníkem budovali agilní týmy. Za 12 let spolupráce jsme se společně výrazně posunuli kupředu, a to jak technicky tak i procesně. Dnes se naše týmy zaměřují na DevOps nebo například na automatizaci procesů..

Pořád se učíme a baví nás to

My jsme se naučili hodně o bankovních procesech, banka na oplátku získala špičkové, spolehlivé a motivované developery. Oboustranně přínosná spolupráce je to, co nás baví. Pracujeme v mezinárodním heterogenním týmu se širokou škálou technologií.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile

SAFe

22
java
spring
angular
Google cloud
Agilní vývoj pro globální klienty

Space Tým
V rámci spolupráce se CGI Germany se podílíme na několika projektech pro ESA (European...

V rámci spolupráce se CGI Germany se podílíme na několika projektech pro ESA (European Space Agency). Pracujeme v stabilním a prověřeném týmu kolegů, které baví čelit výzvám a zároveň fungovat jako jedna velká rodina.  Naši vývojáři se podílejí na vývoji několika různých systémů.

Projekt IPDF (Instrument Data Processing Facility)

Projekt pro EUMETSAT je zaměřený na distribuované zpracování velkého množství obrazových informací získaných z snímačů z družic na geostacionární oběžné dráze. Tato zpracovaná data obsahující i telemetrické údaje potom putují k dalším zpracování externím subjektům.

H2SAT (Heinrich Hertz communications satellite)

Na projektu pracujeme s naší platformou Pleniter® - unikátní sadou vysoce integrovaných nástrojů na plánování, implementaci a kompletní řízení satelitních misí. Cílem je výzkum a testování nových komunikačních technologií ve vesmíru na technické, i vědecké úrovni.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile

SAFe

10
java
spring
angular
DevOps

 

Unikátní koncept pro pacienty a jejich blízké. Pro nemocnici Na Františku jsme vytvořili unikátní...

Unikátní koncept pro pacienty a jejich blízké

Pro nemocnici Na Františku jsme vytvořili unikátní koncept navigačního a znalostního systému pro pacienty. Cílem je poskytnout pacientům a návštěvníkům nemocnice veškeré informace týkající se jejich návštěvy před, v průběhu i po jejím absolvování, a to s využitím celé řady rozhraní zaměřených na nejširší spektrum uživatelů. Systém zajišťuje přívětivé propojení mezi strohým prostředím nemocnice a lidmi, kteří se nacházejí v těžké situaci.

Od UX až po CI/CD

Systém se skládá z celé řady komponent pokrývající datovou základnu, služby a API až po webová a mobilní uživatelská rozhraní. Tomu odpovídá i velikost a složení týmu, který se skládá z více než 20 členů v nejrůznějších rolích zastřešující široké spektrum technologií. Od UX konzultantů, přes herní vývojáře pracující na 3D enginů po back-end vývojáře a CI/CD specialisty.

Systém, který pomůže nám všem

Společným faktorem týmu je touha se učit a zkoušet něco nového. A to děláme už téměř 2 roky - úspěšně. Společně také věříme, že pracujeme na systému, který jednou bude standardem a pomůže v těžkých situacích nám všem.  Jsme skvělý tým, pracujeme v odlehčeném Kanbanu a se zajímavými technologiemi.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Odlehčený Kanban

20
Java/Kotlin
React.js
Docker
Kubernetes

 

NaviProCare: Navigační a znalostní systém

ArtSense
Fakticky první produkt z dílny EmTech. Jedná se interaktivní nástroj pro vytváření mobilního...

Fakticky první produkt z dílny EmTech

Jedná se interaktivní nástroj pro vytváření mobilního digitálního průvodce uměleckými sbírkami, galeriemi i muzei. S velkou přizpůsobivostí, jednoduchou strukturou obsahu a výbavou moderními funkcemi, jako je reakce na Bluetooth beacony má za cíl přilákat více návštěvníků mladší generace k umění a posloužit jim pro zábavu i edukaci.

Snadno se přizbůsobí potřebám konkrétní expozice

Skládá se z webového CMS nástroje tvořícího datové balíčky pro mobilní aplikaci na systémech Android a iOS. Umožňuje spravovat informační obsah, multimedia, mapy, IoT infrastrukturu, ale i nastavovat vzhled aplikace jako takové. Mobilní aplikaci tak lze velmi snadno a velmi rychle přizpůsobit přesně potřebám konkrétní expozice.

Dílo s ohromným potenciálem a flexibilitou daleko nad rámec umění

Artsense byl první produkt z EmTech dílny, parta vyrostla okolo UX jádra, které mělo úzké vazby na kulturu a moderní umění. Z konceptu se postupně zrodil prototyp a z něho následně produkt. A jak rostl, vznikal i vývojový tým, který na něm s občasnými přestávkami pracuje dodnes.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Odlehčený Kanban

5
Springboot
Angular.js
Android
iOS

 

Již více než 7 let se zabýváme systémovou integrací, ke které využíváme open source produkty...

Již více než 7 let se zabýváme systémovou integrací, ke které využíváme open source produkty WSO2. Díky dlouholetým zkušenostem dnes poskytujeme „end-to-end” služby od úvodního porozumění byznysových procesů, přes návrh řešení až po jeho implementaci, školení a následnou podporu řešení s případným 24/7 supportem.

Specialisti, který propojují IT systémy

V našem týmů lze nalézt specialisty, které baví vzájemně propojovat IT systémy (například SAP nebo také Salesforce) s ostatními firemními systémy, a tímto pomáhat zákazníkům v jejich vlastním byznysu. Propojení je realizováno pomocí volání webových služeb nebo restových API.

Pracujeme s open-source řešeními, no nemáme problém si napsat i vlastní

K práci rádi vyžíváme open source řešení, u kterých máme možnost jejich funkcionalitu podle potřeby měnit, k čemuž se hodí znalost Javy. Rádi se učíme nové technologie, které nabízíme i našim zákazníkům. Pokud na trhu nenajdeme vhodný software, nedělá nám potíže si napsat vlastní.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile

5-7
WSO2
RabbitMQ
Java
PostgresSQL

 

WSO2 Tým

TELCO Tým
Už více jak 25 let poskytujeme „end-to-end” služby pro telekomunikační společnosti v oblasti...

Už více jak 25 let poskytujeme „end-to-end” služby pro telekomunikační společnosti v oblasti BSS (Business Support Systems), OSS (Operational Support Systems),  BI také podpory. Náš tým pracuje agilně nebo také ve waterfallu, dle aktuálního projektu u zákazníka.

Je to o datech

Naše řešení pomáhají telekomunikačním společnostem starat se o data zákazníků a nacházet souvislosti a hodnoty v obrovském množství provozních dat.

Nikdy se nenudíme

V našem týmu lze nalézt jak technické konzultanty, tak i analytiky a vývojáře. Klademe důraz na univerzalitu. Velmi často se na projektech role prolínají, a tak naše práce nikdy není jednotvárná. Jsme fakt dobrá parta.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Scrum

Waterfall

20
Java EE
Python
Oracle
MongoDB

 

Real-time zpracování dat! Vymysleli jsme a rozvíjíme framework pro realtime procesing IPTV...

Vymysleli jsme a rozvíjíme framework pro realtime procesing IPTV dat v Azure cloudu. Mikroservisní architektura je postavena na cloud Azure, zpracováváme stovky tisíc operací za minutu. DevOps řešíme v plně automatizovaném kontejnerizovaném prostředí.

End-to-end řešení

Jako systémový integrátor poskytujeme „end-to-end” služby od úvodního porozumění byznysových cílů, přes návrh až po implementaci, integraci, školení a následnou podporu řešení.

Znalost napříč odvětvími

Máme hlubokou znalost napříč odvětvími, jako jsou finance, telco, výroba a energetika. Díky tomu dokážeme našim klientům poradit nejen s technickou stránkou implementace, ale především s tím, jak optimálně využít konkrétní technologie pro jejich obor.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile

6
Java
Python3
Maven
Docker

 

IPTV a BI stream procesing a analytika

Instant Payments
Pracujeme na vlastním firemním produktu CGI All Payments, který zajišťuje finančním institucím...

CGI All Payments

Pracujeme na vlastním firemním produktu CGI All Payments, který zajišťuje finančním institucím end-to-end zpracování platebních transakcí, včetně výměny těchto zpráv v mezibankovním prostředí. Aktuálně se zaměřujeme zejména na Real-Time zpracování, kdy jsou  platby vypořádány během jednotek vteřin, v režimu 24x7. Jedná se o „mission-critical“ systémy, kde je kladen důraz na funkčně bezchybné zpracování, a také vysoký výkon a dostupnost.

Komplexní tým

Tým Instant Payments pracuje na implementacích pro zákazníky CGI. Náš tým pokrývá celý životní cyklus - vedle samotného vývoje produktu podporuje prodej, implementaci a následnou produkční podporu. V týmu máme analytiky i architekty, vývojáře i testery. Členové týmu pracují v různých lokacích CGI a ke spolupráci využívají moderní nástroje pro komunikaci a sdílení. Z hlavních to jsou to hlavně produkty Atlassian (JIRA, Bitbucket, Bamboo) nebo MS Teams.

Spolupráce je důležitá

Tým se pravidelně schází a probírá postup, úkoly a řeší aktuální problémy a návrhy.  Pro tým je implementován CI/CD ve vlastním Kubernetes clusteru. Důraz při práci je dáván na spolupráci jednotlivých členů, předávání znalostí a zkušeností a neformální komunikaci podle potřeb projektu. Práce týmu je také podporována výběrem nástrojů  pro efektivní práci na projektech jako Intellij Idea IDE, Sparx Enterprise Architect pro analýzu a design, XML Spy a pod.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile

45
Springboot
Java
Oracle
Hazelcast

 

Pracujeme na vývoji unikátního platebního systému, náš produkt zpracovává různé druhy...

Zpracování plateb

Pracujeme na vývoji unikátního platebního systému, náš produkt zpracovává různé druhy plateb jako třeba SWIFT nebo FEDwire. Jde o backendový systém propojený s jinými systémy uvnitř i vně banky, jako je internetové bankovnictví, rezervační systémy, clearingy nebo centrální banky.

Analytik, vývojáři, testeři

Tým All Payments se skládá z několika koordinovaných pracovních skupin, které spolupracují souběžně na několika projektech a aktivitách vývoje produktu. Jedna pracovní skupina se obvykle skládá z alespoň jednoho analytika, 2–3 vývojářů, 2–3 manuálních a automatizačních testerů.

Mezinárodní tým

Spolupracujeme také s bankovními specialisty, kteří se obvykle nacházejí v zemích, kde působí naši konkrétní klienti - v Evropě, Severní Americe a také v  Asii. Pracujeme v mezinárodním a multikulturním prostředí, v sehraném týmu. Fungujeme agilně v třítýdenních sprintech.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Agile s třítýdennímy sprinty

7+
Spring
Angular
Hibernate
Swagger
All Payments

HotScan360
Platforma pro boj s finanční kriminalitou. CGI HotScan360 je Anti-Fraud a Anti-Money...

Platforma pro boj s finanční kriminalitou

CGI HotScan360 je Anti-Fraud a Anti-Money Laundering (AFD a AML) systém založený na moderních technologiích,  podporující nejnovější trendy a funkce a současně nabízející špičkový výkon. Konsolidace jednotek AML a AFD pomocí digitálních nástrojů pod záštitou Anti-Financial Crime přináší velké výhody finančním institucím a dalším subjektům.

Týmová práce ve Scrumu

Naši vývojáři píšou kód v IntelliJ Idee, verzují jej v GitLabu, kde také probíhá vytváření merge requestů a code review. Zadání získávají na plánovacích schůzkách, které jsou každé dva týdny a mezitím také spolupracují na estimačních schůzkách na návrhu řešení. Výsledky jejich snažení prezentují na Demo schůzce, která probíhá minimálně jednou za dva týdny.

Moderní technologie

Vytvořené a upravené komponenty nasazují do Kubernetes clusteru pomocí GitLab pipelines, které také průběžně kontrolují kvalitu spouštěním unit testů a integračních testů. Kvalitu vytvářené architektury kontrolují senioři formou CodeReview, které vyustí v uzavření Merge Requestu a commitnutí do trunku.

Workflow
Velikost týmu
Technologie

Scrum

26
Springboot
Apache Kafka
ElasticSearch
Prometheus

 

Řešení zastřešující životní cyklus obchodu. V rámci unikátního programu našeho zákazníka...

Řešení zastřešující životní cyklus obchodu

V rámci unikátního programu našeho zákazníka jsme součástí transformace několika klíčových komponent, s naším týmem vyvíjíme novou aplikaci pro zadávaní a správu žádostí obchodníků. Cílem programu je vytvořit vlastní řešení zastřešující celý životní cyklus obchodníků a zabezpečit efektivní správu jejich platebních transakcí. Do projektu jsme vnesli prvky agilních metod vývoje, díky kterým dokážeme komunikovat přímo s byznys zadavateli a doručovat produktové inkrementy v pravidelných balících.

Od Javy po Selenium IDE

Vývoj děláme v Jave s využitím Spring Boot, Oracle DB a Thymeleaf. Pro zjednodušení našich rutin jsme si vytvořili vlastní nástroj pro optimalizaci vytváření uživatelských obrazovek a na pomoc workflow jsme si zvolili Camunda BPM. Abychom si byli jistí, že funkcionality, které nasadíme do UAT nebo produkčních prostředí jsou připravené, testujeme se zapojením klíčových uživatelů a v rámci testování vybraných komponent využíváme také Selenium IDE

Hranice našich zkušeností posouváme na pořád nové úrovně

V týmu máme 8 lidí, počínajíc testerkou, vývojářmi, až po  různé seniority až po projektovou manažerku. V současnosti se nejčastěji slyšíme na ranních stand-upech a pokud jsme zvědaví, kdo se čemu věnuje, jednoduše nahlédněme do JIRA, kde máme přehledně v SCRUM Boardě zobrazené všechny naše probíhající aktivity. Od začátku náš projekt procházel několika fázemi, a proto se soustředíme na to, abychom si při řešení náročných úloh dokázali vzájemně pomoct a posouvat hranice našich zkušeností na nové úrovně.

Workflow
Velikost týmu
Technologie
Agile
Scrum
Iterative
Waterfall
8
Java
Springboot
Camunda
Thymeleaf

 

Merchant Boarding tým

Transformace a digitalizace
Telekomunikace jsou naším pilířem, oblast výroby a healthcare jsou naší novou výzvou...

Telco, healthcare, výroba

Telekomunikace jsou naším pilířem, oblast výroby a healthcare jsou naší novou výzvou. Technologií, které v týmu využíváme je hodně a určitě si každý najde to, co se mu líbí. Vyvíjíme řešení „from the scratch“ v Javě nebo řešení postavěné na moderních produktech jako Salesforce.

Bratislavský přátelský tým

Přátelský a už dlouhé roky stabilní tým profesionálů v Bratislavě. Dodávame moderní IT řešení, začínáme sběrem požadavků, pokračujeme tvorbou specifikace, návrhem komplexní architektury, dizajnem a implementací a přitom se snažíme používat nové moderní technologie a postupy.

Inovativní projekty

Dodáváme standardním, ale i agilním způsobem. Jsme experti v klíčových oblastech jako BSS/OSS, řešíme též vývoj manažerských systémů. Naše projekty jsou inovativní a pomáhají našim klientům v transformaci a digitalizaci. Moderní technologie jsou u nás samozřejmé, rádi si rozšiřujeme naše znalosti.

Workflow
Velikost týmu
Technologie
Agile
Waterfall
SCRUM
Iteratívní a inkrementální vývoj
20
Java
Hibernate
Angular
TIBCO