Primary tabs

Z Brna a Ostravy spravujeme systémy našich globálních zákazníků. Staráme se o infrastrukturu, operační systémy, databáze, SAP i o koncové uživatele. Poptávka po našich službách roste, proto hledáme nové kolegy napříč infrastrukturními technologiemi a SAP bázisty. Naše týmy jsou tvořeny skutečnými týmový hráči, kteří své znalosti sdílejí mezi sebou.

IT Operations

Jsme tým, který pokrývá infrastrukturu od A do Z. Máme mezi sebou specialisty od síťové vrstvy, operační úrovně až po administraci aplikací. Cílíme na spokojenost našich zákazníků, nasloucháme jejich potřebám a stále se snažíme navrhovat nová řešení, která mohou naši dodávku posunout na vyšší úroveň.

Systémy našich zákazníků udržujeme v chodu a v dobré kondici. Incidentům správnými postupy předcházíme. Když už na problém dojde, umíme identifikovat příčinu a přijít se systematickým permanentním řešením. Umíme i tzv. „hotfixy“, ale staráme se, aby nebyly potřeba.

SAP Basis

V SAPovské bázi jsme skutečnými experty. Dlouholeté zkušenosti, osvědčené postupy, správná struktura týmu, trvalé zlepšování a inovace z nás dělají profesionální tým a naši zákazníci to umí ocenit. Trvale rozšiřujeme tým, abychom mohli uspokojit všechny zákaznické požadavky.

Neděláme rozdíly mezi členy týmu, senior přináší svoje zkušenosti, junior nové pohledy na věc, vážíme se obojího. V rámci týmu dbáme na profesní rozvoj, stabilitu a přátelskou atmosféru.

 

Chceš se dozvědět více o práci v CGI Global Delivery Centre?