Audit mýta

„Měsíčně v CGI zaznamenáváme a vyhodnocujeme miliony průjezdů vozidel po zpoplatněných komunikacích.“ Naše projekty Auditu mýta dlouhodobě prokazatelně přispívají k rozvoji a zefektivňování mýtných systémů. Projektový tým je tvořen systémovými a bezpečnostními architekty, programátory, analytiky, business konzultanty a specialisty eToll centra of excellence. Jejich úkolem je kontrola účinnosti systémů, měření operačních parametrů, vyhodnocování kvality implementace a posouzení úrovně služeb. Práce s pokročilou měřicí technikou a in-house vyvinutými a vyhodnocovacími systémy tvoří jedinečné know-how týmu CGI.

Neustálý rychlý rozvoj dopravy v Evropě činí z mýtných systémů i inteligentních dopravních systémů velmi perspektivní odvětví. Řada zemí rozšiřuje svoje mýtné systémy, pečlivě sleduje jejich efektivitu a zlepšuje kvalitu navazujících zákaznických služeb. A tak je zde prokazatelná perspektiva osobního rozvoje všech, kteří se na projektech v této oblasti podílejí nebo chtějí naše řady posílit.

Přidej se!

O Evě:

Práci jsem vyměnila za CGI – proč? Protože v CGI se vůbec necítím jako v práci. Do CGI jsem nastoupila v prvním ročníku vysoké školy. Podílela jsem se na projektu kontroly výkonnosti mýtných systémů. Práce v CGI mě bavila od začátku, a tak jsem neváhala přijmout nabídku a zůstat dál. Během 2 let jsem z pozice Service Coordinatora postoupila na pozici Service Leadera.
 
Vedu tým stážistů a starám se o bezproblémový chod provozních projektů. Práce s databázemi, personalistika a komunikace se zákazníky i subdodavateli jsou součástí každého mého dne. Nové tváře našeho projektu vybírám a školím. Mají možnost okusit to, co CGI dalo mně. Domácké prostředí, status mezinárodní firmy, skvělá až výjimečná parta lidí, možnosti cestování i práce na zajímavých projektech je pýchou CGI. 

Najdi sám sebe. V CGI. 

                                         Zpět na stránku: Pracujte v CGI