ARM – Asset and Resource Manager

„Jsme tam, kde je naše přítomnost potřeba“. ARM je sada produktů z dílny CGI, které se vyvíjí a spravují napříč třemi kontinenty. V jeho portfoliu jsou integrované aplikace a moduly, které zákazníkům z oblasti energetiky a utilit umožňují správu majetků a zdrojů. Projekt ARM zajišťuje v reálném čase manuální a automatické plánování práce techniků. S využitím webového rozhraní a mobilních klientských aplikací však dokáže pracovní čas i optimalizovat.

Tým vývojářů a testerů z České republiky pracuje na funkčním a technickém designu. Používají programovací jazyky, databáze, aplikační servery a programy pro simulaci i optimalizaci uživatelského rozhraní a vývoj nových funkcí. ARM tým analyzuje chyby skrze interní testovací prostředí, vyhodnocuje validitu a navrhuje jasná řešení. A to vše je pod kontrolou Project Managera ARM.

Máš zájem se přidat? Dveře jsou otevřené.
 

O Romanovi:

Stačil přátelský pracovní pohovor a bylo rozhodnuto. Do atmosféry mezinárodní firmy jsem nastoupil v roce 2000. V době boomu mobilních technologií. Jako tester. Mobilní technologie jsem však po 5 letech vyměnil za sektor energetiky a utilit. A z pozice Testera jsem se posunul na Test Managera. Záhy nato jsem využil nabídky vedení dvou klíčových projektů coby Project Manager. 

Posbíral jsem zkušenosti s vývojem a správou business critical systému pro zpracování platebních transakcí tankovacích karet. Nyní jsem zodpovědný za vývoj a správu sady produktů ARM pro energetické a utilitní zákazníky. Dohlížím na fungování týmu, komunikuji s managementem a vyhodnocuji plány. Pro ARM jsem eskalačním bodem. Týmovou atmosféru, upřímný, pohodový a otevřený kolektiv lidí, stabilitu práce i balanc projektů vidím jako největší benefit společnosti CGI. 

Stačí chtít. A mít zájem.    
 

                                         Zpět na stránku: Pracujte v CGI