Picture of Adéla Volfová

Copernicus User Uptake

Projekt, který se nedrží při Zemi. Copernicus, dříve známý pod označením GMES, je evropský program pro pozorování Země. Jeho účelem je monitorování životního prostředí a zvyšování bezpečnosti civilizace. Projekt Copernicus User Uptake jako takový má za cíl zvýšit povědomí o možnostech programu Copernicus, jeho datech a službách, a zároveň podpořit stávající i nové uživatele ve využívání všech výhod, které tento program s sebou nese.

Projekt je sponzorován Evropskou komisí a realizován mezinárodním konsorciem expertů pod vedením CGI. Na projektu je zastoupena celá řada rolí od expertů z oblasti pozorování Země přes projektové manažery až po business konzultanty a analytiky. Každý člen týmu je respektován. A každý má stejné možnosti rozvíjení se a získávání nových znalostí a dovedností jak na vesmírných projektech, tak i v dalších oblastech businessu.

Základnou všeho je CGI. Buď součástí!

O Adéle:

V CGI jsem začala v oddělení Transport, ve kterém se věnuji inteligentním dopravním a mýtným systémům. Netrvalo dlouho a zapojila jsem se do mezinárodního vesmírného projektu na pozorování Země. Právě Copernicus roztočil mou kariéru na plné obrátky. Vyzkoušela jsem si procesní analýzy nebo třeba návrh mobilních aplikací. A to všechno za dva roky. Zdá se vám to hodně? V CGI se prostě pracovního stereotypu bát nemusíte. Neustále se objevují nové zajímavé příležitosti, které mě spolu se skvělými lidmi motivují každý den. A co se lidí týče – v CGI nejsme jen kolegové. Jsem obklopena kamarády, se kterými podnikáme různé akce, výlety nebo vyrazíme třeba na společnou dovolenou.

Proč tu ještě nejste?

                                         Zpět na stránku: Pracujte v CGI