Copernicus User Uptake

Projekt, který se nedrží při Zemi. Copernicus, dříve známý pod označením GMES, je evropský program pro pozorování Země. Jeho účelem je monitorování životního prostředí a zvyšování bezpečnosti civilizace. Projekt Copernicus User Uptake jako takový má za cíl zvýšit povědomí o možnostech programu Copernicus, jeho datech a službách, a zároveň podpořit stávající i nové uživatele ve využívání všech výhod, které tento program s sebou nese.

Projekt je sponzorován Evropskou komisí a realizován mezinárodním konsorciem expertů pod vedením CGI. Na projektu je zastoupena celá řada rolí od expertů z oblasti pozorování Země přes projektové manažery až po business konzultanty a analytiky. Každý člen týmu je respektován. A každý má stejné možnosti rozvíjení se a získávání nových znalostí a dovedností jak na vesmírných projektech, tak i v dalších oblastech businessu.

Základnou všeho je CGI. Buď součástí!

O Adéle:

V CGI jsem začala v oddělení Transport, ve kterém se věnuji inteligentním dopravním a mýtným systémům. Netrvalo dlouho a zapojila jsem se do mezinárodního vesmírného projektu na pozorování Země. Právě Copernicus roztočil mou kariéru na plné obrátky. Vyzkoušela jsem si procesní analýzy nebo třeba návrh mobilních aplikací. A to všechno za dva roky. Zdá se vám to hodně? V CGI se prostě pracovního stereotypu bát nemusíte. Neustále se objevují nové zajímavé příležitosti, které mě spolu se skvělými lidmi motivují každý den. A co se lidí týče – v CGI nejsme jen kolegové. Jsem obklopena kamarády, se kterými podnikáme různé akce, výlety nebo vyrazíme třeba na společnou dovolenou.

Proč tu ještě nejste?

                                         Zpět na stránku: Pracujte v CGI