Drodzy klienci,

Ten rok chcielibyśmy rozpocząć od podziękowania za możliwość współpracy z Tobą. W ubiegłym roku musieliśmy przywyknąć do nieco innego modelu współpracy, co jednak nie wpłynęło na proces osiągania Twoich celów biznesowych.

W naszym ostatnim liście, Współpracujemy, by móc odpowiedzieć na wyzwania, wrócić do gry i na nowo stworzyć programy działania we wszystkich fazach walki z pandemią, opowiedzieliśmy jak nasze zespoły we wszystkich lokalizacjach na świecie wspierały krytyczne działania naszych klientów, aby nadążyć za zmianami w każdym sektorze. Od tego czasu za pośrednictwem strony  Respond. Rebound. Reinvent dzielimy się historiami sukcesu naszych klientów.

Choć wiele się zmieniło w tym czasie, to jedno pozostaje niezmienne: technologia jest podstawą tworzenia wartości dla klientów i społeczności.

Spoglądając w przyszłość, która także ma swoje odzwierciedlenie w 45. rocznicy  powstania CGI, chcielibyśmy podzielić się kilkoma aktualnościami.

  • Voice of Our Clients – to coroczne wywiady z klientami CGI – w ciągu ostatnich 5 lat przeprowadziliśmy 6 775 wywiadów z liderami biznesu i IT, zbierając ponad milion komentarzy na temat trendów w branży. Wywiady te pozwoliły nam stworzyć bazę wiedzy, która obrazuje najważniejsze priorytety biznesowe i technologiczne umożliwiające dogłębny wgląd w najlepsze praktyki liderów branży oraz umożliwiły nam ich porównywanie. W tym roku ponownie spotkamy się z klientami już w lutym. Jesteśmy pełni nadziei, że w tegorocznych wywiadach nie zabraknie cennych spostrzeżeń, które poddamy wnikliwej analizie  i będziemy mogli zrozumieć potrzeby odnoszące się do inwestycji oraz realizacji strategii biznesowej. 

  • Nasza nowa identyfikacja wizualna – dziś przedstawiamy CGI w nowych barwach z nową, myślą przewodnią: Insights you can act on. Jest to nasza obietnica ciągłego zaangażowania i wspierania naszych klientów, jako zaufany partner w biznesie. Nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby dostarczać wiedzę potrzebną do tworzenia i rozwijania strategii, jednocześnie współtworząc i dostarczając nowe rozwiązania, które przyspieszają realizację celów biznesowych i utrzymania wyników biznesowych naszych klientów na wysokim poziomie. Naszym celem jest, aby odświeżona identyfikacja wizualna, była symbolem tego jak wielki wkład możemy wnieść w tworzenie wartości Twojej firmy.

Na każdym kroku przekonujemy się, że nasza historia i wszystko co robimy, są związane z zapewnieniem  sukcesu. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który obrazuje naszą wspólną drogę.

W imieniu naszych 76 000 konsultantów, dziękujemy za możliwość wspierania Ciebie i Twoich klientów.

Serdecznie pozdrawiamy,

George D. Schindler
President & Chief Executive Officer

Julie Godin
Co-Chair of the Board & Executive Vice-President,
Strategic Planning and Corporate Development