Primary tabs

RESPOND

Odpowiemy na Twoje najpilniejsze potrzeby w czasie kryzysu.

W tej fazie pomagamy Twojej firmie w przeorganizowaniu procesów niezbędnych do pracy. Wykorzystanie najpotrzebniejszych zasobów oraz systemów będzie potrzebne, by móc odpowiednio zareagować na kryzys i kontynuować działania mające na celu wspieranie społeczności, w których żyjemy.

 

 

 

REBOUND

Razem sprostamy (taktycznym) wyzwaniom związanych z wyjściem z kryzysu

Aby poradzić sobie z szybko zmieniającymi się wymaganiami biznesowymi, faza ta obejmuje działania niezbędne do ponownego odmrożenia/uwolnienia działań gospodarki i społeczeństwa. Obejmuje to działania takie jak sprostanie popytowi czy stawienie czoła nowej rzeczywistości biznesowej.

REINVENT

Przeprojektowanie modeli operacyjnych pozwala na pojawienie się nowych sposobów interakcji.

Faza ta obejmuje działania mające na celu więcej niż tylko chwilowe, ponowne otwarcie firmy czy odpowiadanie na oddziaływanie strukturalne i nowe modele oraz praktyki biznesowe.

 

 

 

WSPIERAMY ROZWÓJ ZWINNOŚCI BIZNESOWEJ

Globalna pandemia to zupełnie nowe wyzwania i możliwości dla wszystkich sektorów gospodarki. Co jest najbardziej potrzebne, by móc skutecznie zareagować na zmiany. Wrócić do gry i na nowo stworzyć strategię w obliczu tak ogromnej transformacji? ZWINNOŚĆ.

Reagowanie na zmiany nie jest jedyną potrzebą obecnych czasów. By zabezpieczyć swoją firmę przed sytuacjami krytycznymi, liderzy odkrywają zupełnie nowe sposoby działania oraz pracy, co pozwala przedsiębiorstwom wyjść z kryzysu silniejszymi niż wcześniej.

Nasze rekomendacje są wynikiem raportu Voice of Our Clients oraz zebranych przez nas opinii od ekspertów ds. agile. Spostrzeżenia kadry kierowniczej z całego świata pozwoliły nam na stworzenie spisu najważniejszych praktyk dotyczących zwinności oraz zbioru rekomendacji.

Zobacz raport już teraz

 

 

POMAGAMY SPOŁECZEŃSTWU

Chcemy, by nasza współpraca z klientami, była podstawą do służenia społeczeństwu. Dążymy do tego, by pomagała w utrzymaniu najważniejszej działalności. Dowiedz się więcej o naszych partnerstwach, które pozwalają pozytywnie wpływać na ludzi wokół nas. Odwiedź także stronę STEM@CGI At Home, aby pomóc opiekunom zrównoważyć obowiązki związane z pracą zdalną i edukacją domową.