Piotr Muszyński

W CGI odpowiada za identyfikację ryzyka w kluczowych ofertach, wdrażanych projektach i świadczonych usługach. Posiada szerokie doświadczenie w obszarach dostarczania rozwiązań IT.

Z CGI związany jest od 2013 roku i przez ten czas prowadził wdrożenia projektów, przygotowywał oferty i pracował nad rozwojem nowych obszarów biznesu w CGI Polska. Wcześniej przed ponad 13 lat z powodzeniem wdrażał projekty u jednego z operatorów telekomunikacjach.

W swojej pracy zawsze kieruje się zasadą patrzenia na wdrażane rozwiązania przez pryzmat dostarczanej wartości biznesowej. Dla swoich klientów jest Business Partnerem, co pozwala na lepsze poznanie ich oczekiwań i potrzeb, co przekłada się na dostarczanie optymalnie dopasowanych rozwiązań IT.

From this author

Journey To The World Class IT Organization – co zrobić aby być liderem nie tylko w cyfryzacji, ale również w biznesie

listopad 5, 2020 Nowoczesne technologie sprawiają, że przedsiębiorstwa mogą korzystać z narzędzi, które jeszcze niedawno mogliśmy rozpatrywać w kategorii „przyszłość”. Ta przyszłość dzieje się teraz, a każda organizacja ma swoją strategię w zakresie wykorzystywania zdobyczy technologicznych. Na rynku bez problemu ...