Mieli ir labai vertinami klientai, Prieš kelias savaites mes pasidalinome žinia apie savo įsipareigojimą užtikrinti paslaugų tęstinumą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Kiekvieną diena bendradarbiaudami su Jumis žinome Jūsų lūkesčius patenkinti klientų, piliečių, darbuotojų ir bendruomenių poreikius.
The Future of Work: Adapting to an Accelerated Workplace Reality

The Future of Work: Adapting to an accelerated workplace reality

Access the interactive PDF

See also our future of work page.

 

Improving Business Agility in Unprecedented Times

Improving business agility in unprecedented times

Access interactive PDF

See also our business agility page.

 

RESPOND

Reagavimas (Respond) – tai neatidėliotini sprendimai ir veiksmai krizės metu.

Šiame etape mes padėsime skubiai pasitelkti išteklius ir sistemas ir reaguoti į krizę bei toliau teikti gyvybiškai svarbias visuomenei paslaugas.

 

 

 

REBOUND

Atkūrimas (Rebound) susijęs su atsigavimo nuo krizės iššūkių įveikimu.

Šiame etape atsižvelgdami į greitai besikeičiančius reikalavimus verslui padėsime prisitaikyti prie pasikeitusios paklausos ir situacijos rinkoje, atsigaunant ekonomikai ir visuomenei.

 

 

REINVENT

Atradimas iš naujo (Reinvent) – tai veiklos modelių pertvarkymas, naujų sąveikos būdų pritaikymas.

Šis etapas apima perėjimą prie greito paslaugų atnaujinimo ir struktūrinio poveikio jūsų verslo sektoriui, atsižvelgiant į naujus verslo modelius ir praktiką.

 

GERESNIO VERSLO JUDRUMO LINK

Pastaruoju metu visų verslo sektorių įmonės susiduria su beprecedenčiais iššūkiais ir galimybėmis, susijusiomis su pasauline pandemija. Kaip reikia reaguoti, kaip atkurti verslo paslaugas ir ką iš naujo išrasti vykstant didžiuliams pokyčiams? JUDRUMAS.

Verslo lyderiai intensyviai ieško naujų būdų ne tik reaguoti į susiklosčiusią situaciją, bet ir toliau vystyti savo verslą.  Remiantis mūsų klientų apklausos įžvalgomis dalijamės pagrindinėmis verslo judrumo praktikomis ir mūsų rekomendacijomis.

Susipažinkite su interaktyviu PDF

 

 

Improving business agility in unprecedented times

PAGALBA VIETOS BENDRUOMENĖMS

Mes rūpinamės savo klientais ir vietos bendruomenėmis, padedami jiems ir toliau vykdyti veiklą. Sužinokite daugiau apie šį teigiamą poveikį. Kviečiame susipažinti su mūsų „STEM@CGI At Home“ ir sužinoti, kaip padedame bendruomenėms, kai laikinai daugelis mūsų dirba arba mokosi namuose.