Digital Transformation

Resource center

Annette Trenz

Kaip išmaniosios gamyklos gali užtikrinti tvarią gamybą

lapkričio 18, 2021 The growing global pressure from government, financial institutions and consumers will soon make sustainability mandatory, pushing it higher on the C-suite agenda. For manufacturers, this means weaving sustainability into the very fabric of their DNA. It

Paslaugų skaitmeninimas tapo itin svarbus, nuotolinis darbas ir elektroninės paslaugos jau yra mūsų gyvenimo dalis. Šiandien aiškiai suprantame, kad pandemijos metu, tikriausiai ir jai pasibaigus, technologijos padės gerinti paslaugų kokybę, padaryti jas veiksmingesnes ir sukurti papildomą pridėtinę vertę.

Šis susijungimas padės padidinti CGI Federal klientų portfelį ir leis prisidėti prie tokių strateginių klientų, kaip JAV oro ir kosmoso pajėgų vadovybės skaitmeninio modernizavimo ir DevOps plėtros.

Nurija Galikova
Nurija Galikova

Kelyje į ketvirtąją pramonės revoliuciją 4.0 kartu su CGI ir IFS

Birželis 23, 2021 Gyvename ketvirtosios pramonės revoliucijos laiku. Pramonės įmonės, kurios diegia pažangią automatiką ir veikloje taiko informacines technologijas, ženkliai padidina gamybos procesų efektyvumą, mažina kaštus, optimizuoja išteklius ir generuoja didesnį pelną. Svarbiausios ketvirtosios pramonės revoliucijos taikomos technologijos yra daiktų internetas (angl. IoT)...

Tai naujos eros gamybos sektoriuje pradžia. Industry 4.0 kartu su naujomis technologijomis suteikia verslui naujas galimybes – gamybos įmonė prijungiama prie skaitmeninių technologijų, tampa tvari ir integruota į verslo sektoriaus ekosistemą. Tai neribotos galimybės.

Dėl pandemijos Kanados piliečiai ir įmonės susidūrė su ekonominiais sunkumais. Kanados finansų ministerija kreipėsi į bankus ir finansines institucijas, skatindama juos lanksčiau reaguoti į sunkumus, klientams vykdant jų finansinius įsipareigojimus. Specialiosios Vyriausybės verslo skatinimo programos padidino poreikį naudotis bankų paslaugomis.

Mieli ir labai vertinami klientai, Prieš kelias savaites mes pasidalinome žinia apie savo įsipareigojimą užtikrinti paslaugų tęstinumą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Kiekvieną diena bendradarbiaudami su Jumis žinome Jūsų lūkesčius patenkinti klientų, piliečių, darbuotojų ir bendruomenių poreikius.