DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

CGI jest partnerem i zaufanym ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych i osobowych, ubezpieczeń na życie, a także pośredników i agentów na całym świecie. Nasz 3.500 ekspertów w tym sektorze oferuje usługi i kompletne rozwiązania, które pomagają ubezpieczycielom stać się organizacjami cyfrowymi we wszystkich obszarach ich działalności, w tym ludzi, procesów i technologii. Od tworzenia cyfrowych map drogowych po wdrażanie podstawowych strategii cyfrowych, takich jak analiza danych i ubezpieczenie cybernetyczne, w celu projektowania transformacji systemów centralnych i zarządzania nimi.

Nasze 40-letnie doświadczenie ubezpieczeniowe obejmuje wdrażanie polityk, roszczeń i systemów billingowych na całym świecie oraz rozwój innowacyjnych rozwiązań, takich jak CGI Ratabase, oprogramowanie do kwalifikacji i konfiguracja produktów wiodąca w branży.

Zarządzamy również roczną dostawą ponad 15 milionów transakcji produktów informacji o ryzyku i przetwarzamy ponad 50 miliardów dolarów składek za pośrednictwem systemów, którymi zarządzamy dla naszych klientów.

insurance-family-nonlife
germany insurance selecting insurance