PILNA POTRZEBA CYFRYZACJI

Potrzeba specjalistycznych usług integracyjnych dziś – w dobie cyfryzacji, jest bardziej potrzebna niż kiedykolwiek wcześniej. W miarę zwiększania działalności firm w zakresie dostarczania zwinnych usług – od podstawowych systemów po nowoczesne aplikacje, organizacje przetwarzają coraz więcej danych, z rożnych źródeł – zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Dodatkowo, klienci mają aktualnie znacznie łatwiejszy wgląd w kompleksowy łańcuch dostaw. W rezultacie firmy mierzą się z koniecznością zapewnienia wysokiej jakości integracji swoich kluczowych systemów. Muszą przy tym pamiętać o bezpieczeństwie i prywatności danych.

CGI ma wieloletnie doświadczenie w łączeniu systemów i technologii, m.in. integracje krytycznych danych pochodzących zarówno z tradycyjnych źródeł jak i nowych - Internet of Things czy też mediów społecznościowych.

Działamy zgodnie z modelem bliskiej współpracy z klientem. W ten sposób czerpiemy wiedzę z obszarów środowiska biznesowego i technologicznego naszych klientów. Kluczowe elementy naszego podejścia do integracji systemów biznesowych obejmują:

system integration

Zintegrowane zabezpieczenia, aby zapewnić dopasowane strategie biznesowe, które poprawiają zarządzanie ryzykiem, wpływają na produktywność, integralność danych i ich zgodność.

internet security

Globalną sieć dostaw, która zapewnia najlepsze połączenie wartości i wiedzy specjalistycznej. Nasze centra dostarczania zapewniają klientom dostęp do najlepszych umiejętności (naszych ekspertów), z właściwych lokalizacji, we właściwym czasie oraz uwzględniając budżet klienta.

system integration

Rozwiązania oparte o własność intelektualną (IP), które mają służyć jako akceleratory biznesowe (CGI zbudowało ponad 175 aplikacji, co daje nam know-how w zakresie konsultacji, projektowania, rozwoju, wdrażania, zarządzania i integracji niezliczonych systemów i technologii).