Drodzy Klienci,

Ostatnie tygodnie przyniosły nam wszystkim nowe, dotąd nieznane wyzwania. W takich chwilach jesteśmy tutaj, aby pomagać. I mówimy to w imieniu 76000 specjalistów i konsultantów CGI.

W codziennej pracy nasi konsultanci kierują się prostą zasadą, że dostarczanie rozwiązań, których potrzebują i oczekują nasi Klienci jest źródłem naszej satysfakcji.

Wierzymy że w tak trudnych czasach Wasze firmy potrzebują zachowania ciągłości obsługi w bezpieczny i dostosowany do Waszych potrzeb sposób oraz mając na względzie dobro Waszych pracowników i ich rodzin. Dzięki naszym lokalnym zespołom w ponad 400 lokacjach w 40 krajach, jesteśmy zobowiązani do dostosowania się do zaistniałych okoliczności, aby nieprzerwanie pracować na rzecz naszych Klientów i społeczności, w których funkcjonujemy.

Misje Waszych organizacji są w momencie kryzysu i wymagają odpowiedniego zarządzania i stabilności

Zdajemy sobie sprawę, że ten okres wymaga możliwości wprowadzania szybkich zmian, ponieważ wszystkie organizacje muszą współpracować z konsumentami, samorządami oraz dostawcami w zupełnie nowy sposób, a wszystko to przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz społeczności, w których funkcjonują. Wiele z Waszych firm znajduje się na pierwszej linii frontu działań w zakresie reagowania na kryzys, zapewniając kluczowe usługi w obszarze zdrowia publicznego i bezpieczeństwa. Firmy takie jak banki, producenci i sprzedawcy detaliczni również odgrywają bardzo istotną rolę w dostosowywaniu łańcucha dostaw i modyfikacji systemów administracyjnych w zakresie zmieniających się potrzeb konsumentów, pracowników i społeczności. Szybko zmieniające się warunki wymagają dostosowywania się i wdrażania innowacyjnych  sposobów pracy, a nasze lokalne zespoły są gotowe do działania, aby wesprzeć  Was w Waszych wysiłkach.

Jesteśmy lokalnie i globalnie zaangażowani w utrzymanie ciągłości naszych usług

Jak zawsze wspieramy naszych lokalnych liderów w podejmowaniu najlepszych decyzji, w oparciu o wytyczne władz lokalnych, aby zapewnić ciągłość i bezpieczeństwo usług, ściśle współpracując przy tym z Klientami. Jest to kluczowa korzyść wynikająca z naszego lokalnego modelu działania. Mogą Państwo na nas polegać przy uzgadnianiu ustaleń roboczych, które są zgodne z Waszymi potrzebami.

Zapewniamy, że z ogromną starannością dbamy o to, aby w naszych biurach przestrzegać wszelkich rekomendacji odnoszących się do zachowania bezpieczeństwa pracowników, w tym ograniczenia kontaktów, zwiększenia intensywności czyszczenia biur oraz poprzez zmniejszenie ilości podróży służbowych. Będziemy także kontaktowali się z Wami za pośrednictwem naszych lokalnych liderów, aby zapewnić szybkie i bieżące dostosowanie się do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Pragniemy także wspomnieć o tym, iż Zespół Zarządzania kryzysowego CGI codziennie spotyka się, aby aktualizować i dostosowywać strategie i plany dotyczące ciągłości działania, współpracując lokalnie i globalnie, aby zapewnić Was, że utrzymamy i zrealizujemy kompleksowe ustalenia mimo rozwijającej się pandemii.

W imieniu naszych 76000 specjalistów i konsultantów  dziękujemy Wam i zobowiązujemy się do zapewnienia ciągłości usług w sposób bezpieczny i elastyczny, aby wspierać Wasze organizacje oraz Waszych klientów.

Z poważaniem,

George D. Schindler 
President & Chief Executive Officer

Julie Godin
Co-Chair of the Board and Executive Vice-President,
Strategic Planning and Corporate Development