Warszawa, 1 sierpnia 2023, CGI Polska zmienia dotychczasową siedzibę na Królewskiej i dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań klientów oraz pracowników. Od 1 sierpnia spółka będzie miała siedzibę w budynku biurowym Ethos przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Fizyczny proces relokacji zostanie zakończony w pierwszym tygodniu sierpnia.

-CGI dostarcza najlepsze usługi i rozwiązania w zakresie technologii informacyjnej, procesów biznesowych i zarządzania. W swojej działalności dostosowuje się do potrzeb pracowników i klientów, dbając o ich komfort. Budynek, w którym od sierpnia będzie mieściła się nowa siedziba spółki jest zaprojektowany zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju. Przestrzeń, którą mamy do dyspozycji jest dostosowana do potrzeb, wymagań i oczekiwań pracowników. Będziemy pracowali w systemie, który odpowiada naszym zespołom i jest dostosowany do rozwoju naszej firmy. – mówi Bartłomiej Nieścierowicz, CGI Senior Vice President, Business Unit Leader na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię.

Nowe biuro CGI pozwoli spółce bardziej odpowiedzialnie gospodarować przestrzenią i odpowiadać na wyzwania, jakie stawia przed firmami obecny model pracy.

Powierzchnia nowego biura wynosi niemal 1000 m2. Funkcjonalne wnętrza zostały zaaranżowane tak, by połączyć powierzchnię użytkową z domowym, przyjaznym klimatem. Nacisk został położony na przestrzenie sprzyjające pracy zespołowej, takie jak większe sale konferencyjne i czteroosobowe pokoje. Jednocześnie zapewniono również miejsca do pracy indywidualnej, znanego jako "budki telefoniczne". Niecodziennym elementem biura jest antresola, która spełnia rolę chill roomu. Znajduje się na niej stół do gry w piłkarzyki, a nieco wyżej umieszczono półki z książkami oraz grami planszowymi.

Ethos to nowoczesny budynek biurowy klasy A+ usytuowany w ścisłym centrum miasta. Wysoki standard wykończenia, zastosowanie proekologicznych rozwiązań potwierdzone certyfikatem BREEAM, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji najemców jest taras na dachu, podziemne miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów. Biurowiec Ethos położony jest na warszawskim Śródmieściu przy Placu Trzech Krzyży, blisko Alei Jerozolimskich i ulicy Nowy Świat.

O CGI

CGI to jedna z największych na świecie, niezależnych firm, świadczących usługi doradztwa biznesowego i informatycznego. Została założona w Kanadzie w 1976 roku. Zatrudniając globalnie 91 000 konsultantów i profesjonalistów, CGI świadczy kompleksowe usługi – od strategicznego doradztwa informatycznego i biznesowego, przez integrację systemów i zarządzanie usługami IT, aż po rozwiązania z obszaru własności intelektualnej.

Eksperci CGI łączą znajomość lokalnych rynków z międzynarodowym doświadczeniem w przeprowadzaniu procesów transformacji cyfrowej oraz projektowaniu narzędzi, wpływających na dalszy rozwój i konkurencyjność biznesu. Przychody CGI w roku fiskalnym 2022 osiągnęły poziom 12,87 mld USD. Więcej informacji na: www.cgi.com

Media

Rafał Cholewczyński
Marketing and Communications Business Partner Poland Lithuania Latvia and Estonia
Rafal.Cholewczynski@cgi.com
+48 500-650-300