Wyzwaniem z jakim mierzą się dziś operatorzy i dystrybutorzy energii nie jest przetwarzanie danych, ale odpowiednie zarządzanie nimi w celu równoważenia sieci oraz wspierania nowych inicjatyw i reform rynkowych.

Ten trend niesie ze sobą wiele konsekwencji i wyzwań dla aktualnej struktury IT na rynku energii, np.:

  • pozyskiwanie danych z liczników i proces VEE (walidacja, estymacja, edycja)
  • wielkość przydziału i niedobory sieci
  • interakcja z klientem
  • Zgodność z przepisami RODO / UE

CGI Central Market Solutions (CMS) to pakiet produktów do obsługi rozproszonych infrastruktur na kluczowych rynkach energii w Europie. CMS koncentruje się na tym, aby sprostać tym wyzwaniom oraz dostarczyć najlepsze funkcje, które będą wspierały operatorów i dystrybutorów sieci w optymalizacji wykorzystywania sieci i zapewnieniu dobrze funkcjonującego systemu energetycznego w przyszłości.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Tom van der Leest

Tom van der Leest

Mattijs van den Hoed

Mattijs van den Hoed

Nasi eksperci w zakresie energii Tom van der Leest oraz Mattijs van den Hoed podzielą się wiedzą na temat systemu CMS. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób system pozwala na jednoczesne zarządzanie danymi z wielu źródeł oraz ich analizowanie, uwzględniając bezpieczeństwo, ochronę danych oraz zgodność z przepisami UE. Poznają także kluczowe funkcje pakietu produktów CMS.

Zarejestruj się już dziś i poznaj spostrzeżenia i doświadczenie ekspertów CGI zdobyte w ciągu ostatnich dwóch dekad, podczas budowy, wdrażania i obsługi złożonych systemów rynkowych przetwarzających ogromne wolumeny danych w czasie bliskim rzeczywistemu. Uczestnicy i prelegenci będą mieli okazję do wymiany swoich przemyśleń na temat tego, jak wspólnie możemy pokonać największe wyzwania, które dziś stawia przed nami rynek energii.

 

Dowiedz się więcej na temat CGI Central Market Solutions lub skontaktuj się z naszym starszym ekspertem Mattijsem van den Hoedem.