Dołącz do cyfrowej rewolucji

To jest najlepszy czas dla branży usług IT. Świat wokół nas staje się coraz bardziej połączony – przekraczamy granice, kultury i języki. W CGI jesteśmy partnerami i ekspertami dla naszych klientów. Pomagamy im czerpać korzyści z technologii, która jest podstawą cyfrowej rewolucji.


Nigdy nie bądź znudzony

Każdego dnia na całym świecie pomagamy naszym klientom obrócić szybkie zmiany w wymierne możliwości. Dzięki ponad czterdziestoletniemu rozwojowi i biurom na całym świecie oferujemy szereg doświadczeń, które pomogą Ci rozwinąć karierę. Bez względu na Twoją rolę, umiejętności i ambicje – każda osoba w CGI może służyć jako zaufany doradca w celu tworzenia długotrwałych rezultatów dla naszych klientów, firmy i społeczności.


Odkryj swój pełny potencjał

W CGI zachęcamy i wspieramy naszych specjalistów w rozwijaniu własnych umiejętności. Umożliwiamy nowym pracownikom zdobycie cennego doświadczenia. Nasza otwarta kultura daje Ci swobodę odkrywania, wprowadzania innowacji i podejmowania decyzji w budowaniu swojej kariery. Nasze środowisko współpracy zapewnia Ci stały mentoring i wsparcie. Dzielimy się z Tobą szeroką gamą wiedzy, która pomoże Ci jak najlepiej wykonywać swoją pracę, jednocześnie czerpiąc radość z tego, co robisz.

Przedstawiamy kilka reprezentatywnych programów rozwojowych.

  • W Wielkiej Brytanii CGI oferuje szereg praktyk zawodowych, które umożliwiają utalentowanym studentom zdobycie tytułu bez zadłużeń podczas rozpoczynania kariery zawodowej.
  • W Finlandii każdego roku Future Talent Program oferuje setki staży, trwających 4-5 miesięcy.
  • We Francji oferujemy intensywne programy rozwojowe nie tylko absolwentom, lecz także osobom, dobrze znającym się na IT.
  • Pomagamy im doskonalić i rozwijać umiejętności, potrzebne do odniesienia sukcesu.
  • W Czechach CGI organizuje szkolenia informatyczne „boot camps” w ramach intensywnego pięciomiesięcznego programu. Po ukończeniu szkolenia oferujemy absolwentom pracę w pełnym wymiarze godzin w CGI.
  • Odwiedź naszą lokalną witrynę z ofertami pracy, aby dowiedzieć się więcej o programach w Twojej lokalizacji.