W chwili obecnej nadal wiele osób pracuje zdalnie, z domu lub z innych miejsc, w których przebywamy i mamy dostęp do Internetu. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo ich organizacji i instytucji zaczynają przyglądać się jak zespoły funkcjonują w tym czasie oraz ...
CGI posiada wysoko rozwinięte kompetencje w outsourcingu IT. Nasze usługi są rozwijane w oparciu o wyniki. Naszym klientom daje to gwarancję, że ich wydajność zostanie zwiększona, a koszty zredukowane. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na nowe inwestycje oraz stymulowanie transformacji ...
  • Strona

W CGI rozumiemy jaką rolę odgrywamy w społeczeństwie, w którym żyjemy. Chcemy dalej wnosić jak najwięcej w rozwój społeczeństwa, wśród którego żyjemy i pracujemy. Równość jest jedną z ważniejszych części naszej kultury korporacyjnej.

Dobre samopoczucie naszych pracowników to podstawa naszej działalności

Nasi pracownicy odczuwają satysfakcję z pracy, a my oferujemy korzyści, które nagradzają zaangażowanie w działalność naszej firmy. Wszyscy nasi członkowie mogą stać się właścicielami i akcjonariuszami firmy w ramach SPP – Planu Zakupu Akcji.

Dream Connectors

„Dream Connectors” to nasz globalny projekt w ramach odpowiedzialności korporacyjnej. Głównym celem jest poszukiwanie i rozwijanie różnorodnych projektów, które pomogą społeczeństwu.