luty 16, 2021

Montréal, Quebec  CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB. A) wprowadziło odświeżoną tożsamość marki, aby podkreślić, w jaki sposób pomaga swoim kontrahentom wykorzystać moc technologii w tworzeniu wartości dla ich klientów i obywateli. Hasłem przewodnim jest — Insights you can act on — wyrażenie to reprezentuje głęboką wiedzę CGI na temat branż swoich klientów i stylu współpracy w zakresie budowania strategii i świadczenia usług, które pomagają firmom osiągać wyniki biznesowe.

Premiera nowej identyfikacji wizualnej zbiega się z 45. rocznicą działalności CGI i uruchomieniem inicjatywy „2021 Voice of Our Clients”, w której liderzy CGI spotykają się z kierownictwem biznesowym i IT, aby uzyskać wgląd w najlepsze i najaktualniejsze praktyki liderów z danego sektora. W ciągu ostatnich pięciu lat CGI przeprowadziło 6775 bezpośrednich rozmów, zbierając 1 milion punktów danych od organizacji zatrudniających łącznie 27 milionów pracowników i osiągających 9 bilionów C$ rocznych przychodów.

Na podstawie tych rozmów CGI przeprowadza analizę wiodących przedsiębiorstw, które osiągają zauważalne rezultaty za sprawą swoich strategii informatycznych i biznesowych. CGI dzieli się tymi ustaleniami z klientami, aby pomóc im w informowaniu o swoich inwestycjach oraz tworzeniu i realizacji strategii.

Zeszłoroczne wywiady zostały podzielone pół na pół między okresy przed i po pandemii, zapewniając tym samym unikalny wgląd w to, jak biznes i priorytety IT szybko ewoluowały. Tegoroczne wywiady odbywają się prawie rok od ogłoszenia pandemii, pokazując tym samym nowe perspektywy działań podejmowanych w celu przyspieszenia wprowadzania strategii cyfrowych w tych bezprecedensowych czasach. (Przeczytaj komunikat prasowy na temat ustaleń na 2020 r., CGI dzieli się trzema możliwościami organizacyjnymi, aby pomóc liderom branży w sprostanie wyzwaniom biznesowym spowodowanym przez COVID-19 .) 

Dzisiejsza premiera odświeżonego wizerunku marki potwierdza pozycję CGI jako wiodącego doradcy klientów i nasze zaangażowanie w stawianie ich aspiracji w centrum naszych usług", powiedziała Julie Godin, Co-Chair of the Board & Executive Vice-President, Strategic Planning and Corporate Development. "W tym roku CGI obchodzi 45-lecie istnienia. Dzięki odświeżeniu naszej tożsamości marki i prezentacji nowego sloganu, wzmacniamy naszą bogatą historię firmy wiodącej w doradztwie biznesowym i IT, pokazujemy naszą głęboką wiedzę na temat spostrzeżeń klientów oraz zbiorową wiedzę naszych 76 000 konsultantów i specjalistów zlokalizowanych w 400 lokalizacjach na całym świecie."

Odświeżony wizerunek marki zobaczyć można na CGI.com, a więcej informacji uzyskają Państwo oglądając wideo zamieszczone na stronie: Insights you can act on.

O CGI

Założona w 1976 roku firma CGI jest jedną z największych niezależnych firm z branży IT i doradztwa biznesowego na świecie. Dzięki około 76 000 konsultantom i profesjonalistom na całym świecie CGI oferuje kompleksowe portfolio rozwiązań, od strategicznego doradztwa informatycznego i biznesowego po integrację systemów, zarządzanie usługami IT i procesami biznesowymi oraz rozwiązania w zakresie własności intelektualnej. CGI współpracuje z klientami za pośrednictwem modelu relacji lokalnych uzupełnionych przez globalną sieć dostarczania rozwiązań, która pomaga klientom cyfrowo przekształcać swoje organizacje i przyspieszać wyniki. Z danych fiskalnych w 2019 zgłoszone zostały przychody w wysokości C $ 12,1 mld. Akcje CGI są notowane na TSX (GIB. A) i NYSE (GIB).

Dowiedz się więcej na  cgi.com.

Więcej informacji: 

Rafał Cholewczyński

Marketing and Communications Business Partner Poland Lithuania Latvia and Estonia

M. +48 500-650-300

Rafal.Cholewczynski@cgi.com