FAIRFAX, VA, maj 13, 2021

CGI (NYSE: GIB) (TSX: GIB.A) ogłosiło wybór przez Forbes na listę najlepszych firm konsultingowych w Ameryce w 2021 roku. Ponad 5500 klientów z 21 branż na całym świecie polega na kompleksowych, skalowalnych i zrównoważonych usługach konsultingowych CGI w zakresie IT i doradztwa biznesowego, dostępnych zarówno ogólnoświatowo, jak i lokalnie.

„CGI wykorzystuje ponad 40-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu złożonych rozwiązań informatycznych, aby doradzać agencjom federalnym, rządom stanowym i klientom komercyjnym w zakresie rozwiązań IT i strategii biznesowych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom” - powiedział Tim Hurlebaus, Prezes CGI ds. Operacji handlowych i rządowych w Stanach Zjednoczonych. „Dostarczamy „Insights you can act on”, co oznacza, że sukces biznesowy nie dotyczy tylko tego, dokąd się udasz i jak tam dotrzesz, lecz także tego, na kim możesz polegać, aby dostarczać cennych informacji i przynosić pozytywne wyniki. Uznanie Forbesa jest świadectwem naszej podstawowej propozycji wartości: działać jako wnikliwy i pomysłowy partner dla naszych klientów”.

CGI z dumą zapewnia funkcjonalne porady, które ułatwiają transformację biznesową. Jako zaufani specjaliści, eksperci ds. doradztwa biznesowego CGI ściśle współpracują z klientami, pomagając im przekształcić się w prawdziwie zorientowane na klienta i obywatela cyfrowe przedsiębiorstwa.

„Nasze ostatnie sukcesy w zakresie praktyk zarządzania zmianami organizacyjnymi w jednej z największych federalnych agencji cywilnych przygotowały około 2000 użytkowników końcowych do przyjęcia nowej podstawowej technologii” - powiedział Kevin Greer, wiceprezes CGI Federal. „Ponadto, będąc zaufanym doradcą w agencji pomocy cywilnej, zidentyfikowaliśmy i pomogliśmy wdrożyć usługi migracji do chmury, które zmniejszyły koszty cyklu życia i osiągnęły dodatkowe korzyści operacyjne”.

O CGI

Założona w 1976 roku, CGI jest jedną z największych niezależnych firm świadczących usługi doradztwa biznesowego i informatycznego na świecie. Mając 77 000 konsultantów i innych specjalistów na całym świecie, CGI zapewnia kompleksowe portfolio możliwości, od strategicznego doradztwa informatycznego i biznesowego po integrację systemów, zarządzane usługi IT i procesów biznesowych oraz rozwiązania w zakresie własności intelektualnej. CGI współpracuje z klientami za pośrednictwem lokalnego modelu relacji uzupełnionego o globalną sieć dostaw, która pomaga klientom cyfrowo przekształcić ich organizacje i przyspieszyć wyniki. Przychody CGI Fiscal 2020 wyniosły 12,16 miliarda CAD, a akcje CGI są notowane na giełdach TSX (GIB.A) i NYSE (GIB). Dowiedz się więcej na cgi.com.

Więcej informacji:

Media

Mercedes Marx Manager,
Public Relations
mercedes.marx@cgifederal.com
+1 571-334-2344