Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem świadczącą usługi konsultingowe. Od ponad 40 lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania,
a 78 000 konsultantów CGI służy pomocą, także w codziennych wyzwaniach naszych klientów.

Wspieramy cyfrową transformację na całym świecie. Naszych 400 biur jest zlokalizowanych w 40 krajach. Działamy na 5 kontynentach. CGI wspiera 10 najważniejszych sektorów na świecie.

 

CGI W POLSCE 

Jesteśmy wiodącą w Polsce firmą konsultingową w branży IT. Nasi specjaliści łączą znajomość polskiego rynku oraz międzynarodowego doświadczenia. Pozwala nam to na dostarczanie wysokiej klasy kompleksowych usług z zakresu doradztwa, integracji systemów, outsourcingu, a także rozwiązań dedykowanym sektorom. 

Działamy na polskim rynku od 1996 roku. W tym czasie wypracowaliśmy wieloletnie relacje z największymi firmami w sektorach telekomunikacyjnym, finansowym oraz ubezpieczeniowym. Nasi eksperci wspierają także klientów zajmujących się produkcją, handlem oraz dystrybucją. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie ponad 170 własnych rozwiązań (IP – Intellectual Property), które oferujemy. 

Cechą wyróżniającą CGI na rynku usług IT jest model bliskiej współpracy z klientem (client-proximity model). Definiuje on naszą strategię rozwoju oraz wspiera w dostarczaniu najbardziej potrzebnych i dopasowanych rozwiązań naszym klientom. 

Posiadamy duże zaplecze międzynarodowe - nasze 24 ośrodki kompetencyjne zapewniają kontakt z najwyższej klasy ekspertami i najnowocześniejsze rozwiązania w modelu onsite, onshore, nearshore i offshore. 

Jednym z wiodących ośrodków kompetencyjnych jest Polskie Centrum Dostarczania Usług, którego model zarządzania oraz kontrola jakości dostarczanych produktów jest spójna z globalnymi standardami CGI. Centrum świadczy usługi dla firm z krajów, takich jak: Holandia, Niemcy, Luksemburg, Szwecja, Finlandia oraz Stany Zjednoczone i Kanada.