Od 1 czerwca CGI jest partnerem Operator Chmury Krajowej sp. z o.o. Zawarta umowa umożliwia poszerzenie oferty CGI na rynku polskim. Doświadczenie globalne, regionalne i lokalne oferowane przez nas pozwoli na sprawną migrację do nowoczesnego środowiska chmurowego. Migracja zapewnia przyspieszenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań, tworzenia środowisk testowych dla nowych produktów oraz dopasowywania skali działania naszych klientów w miarę potrzeb – to wszystko w sposób elastyczny i szybki.

Polski zespół CGI ma duże doświadczenie we wdrażaniu środowisk w chmurze. Nasi eksperci wspierają transformację cyfrową i migrację do chmury klientów w krajach skandynawskich, tworząc nowoczesne środowiska dla instytucji finansowych. W naszych działaniach wykorzystujemy najnowsze technologie, w tym własne rozwiązania stworzone w CGI. Dzięki naszemu doświadczeniu we wdrażaniu rozwiązań chmurowych klienci mogą przejść do środowiska chmury w sposób dopasowany do ich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Wykorzystując najbardziej zawansowane rozwiązania możemy nie tylko skrócić procesy, ale również obniżyć koszty związane z migracją.

W wyniku migracji do chmury klienci przejdą z CAPEX na OPEX, czyli obniżą koszty infrastruktury do stałych, przewidywalnych wydatków. Rozwiązania chmurowe są skalowalne, łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo chmura gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłość działania. Wiele sektorów gospodarki oczekuje bezpiecznej integracji z partnerami i dostawcami, a technologia chmury daje takie możliwości.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie przedstawią możliwości migracji do nowoczesnego środowiska, które odpowiada na potrzeby biznesu.