Czego możesz oczekiwać

Dołączysz do cyfrowej rewolucji

To naprawdę fascynujący moment, by rozpocząć pracę w IT. Otaczający nas świat jest coraz bardziej zintegrowany – ponad granicami, kulturami i językami.

Jako CGI jesteśmy partnerami i ekspertami dla swoich klientów. Pomagamy im w pełni wykorzystywać korzyści z rozwoju technologii, która jest siłą napędową cyfrowej rewolucji.

Możesz mieć w tym swój udział. W CGI nieustannie szukamy utalentowanych ludzi, takich jak Ty. Zostań jednym z nas i idźmy razem – Ty, my i nasi wspólni klienci.

 

Nigdy się nie znudzisz

Każdego dnia na całym globie pomagamy klientom przekształcić szybką zmianę w wymierną szansę. Mamy biura na całym świecie, gdzie rozwijamy się od ponad 40 lat. Od 25 lat jesteśmy obecni również w Polsce.

Te lata wzbogaciły nas o mnóstwo doświadczeń, z których teraz Ty możesz czerpać, by rozwijać z nami swoją karierę.

Nie mają znaczenia Twoja rola, umiejętności ani ambicje – w CGI każdy może być zaufanym doradcą, by tworzyć trwałe wyniki dla naszych klientów, naszej firmy i naszych społeczności.

 

Odkryjesz swój pełen potencjał

W CGI wspieramy naszych profesjonalistów i zachęcamy ich do rozwijania swoich umiejętności. Dajemy im nowe możliwości pracy, by szybko zdobyli cenne doświadczenia.

Nasza otwarta kultura da Ci swobodę odkrywania, wprowadzania innowacji i podejmowania decyzji związanych z budowaniem Twojej kariery.

Środowisko pracy w CGI opiera się na współdziałaniu. Zapewnimy Ci mentoring i wsparcie. Zyskasz dostęp do szerokiej wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć najlepsze wyniki i radość z tego, co robisz.

 

Poznaj sektory, w których możesz się rozwijać

Bankowość

Jako CGI należymy do czołówki firm obsługujących sektor bankowy. Przyczyniliśmy się do sukcesu wielu organizacji, wspierając wdrażanie szeregu inicjatyw, które zmieniły bankowość w Polsce i na świecie.

Dogłębnie poznaliśmy oraz rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne tej branży. Od lat też budujemy i pielęgnujemy długotrwałe, lokalne relacje.

Czyni nas to zaufanym partnerem, który może dzielić się bogatą wiedzą i doświadczeniem.

 

Sektor Publiczny

Jako CGI jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, które mają nie tylko ekspertów, rozwiązania i usługi, ale też doświadczenie pozwalające na wspieranie organizacji publicznych w transformacji cyfrowej. W Polsce również współpracujemy z lokalnymi władzami.

Doświadczenie w realizacji projektów dla administracji publicznej pozwala nam lepiej zrozumieć wyzwania stojące przed organizacjami z tego sektora. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć bardziej dopasowane i innowacyjne rozwiązania.

 

Branża Energetyczna

Jako CGI uczestniczymy w całym łańcuchu wartości przedsiębiorstwa sektora energetycznego, który obejmuje: operatorów produkcji i wytwarzania, przesył, dystrybucję, dostawców mediów oraz centralnych operatorów rynku.

Koncentrujemy się na kompleksowych potrzebach naszych klientów, aby pomóc im przejść transformację energetyczną i zachować konkurencyjność.

Jak? Dostarczamy ukierunkowane na branżę usługi konsultingowe, integrację systemów i usługi zarządzane, wspierane przez własność intelektualną.

 

Ubezpieczenia

Jako CGI jesteśmy partnerami i zaufanymi ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń na życie, majątkowych i osobowych, a także dla pośredników i agentów.

W tym sektorze pracuje 3500 ekspertów CGI na całym świecie. Oferują oni usługi i kompletne rozwiązania, które pomagają ubezpieczycielom stać się organizacjami cyfrowymi na wszystkich płaszczyznach swojej działalności, w tym w obszarze procesów i technologii.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – począwszy od tworzenia planów działań, przez wdrożenie strategii cyfrowej, projektowanie transformacji systemów, analizę danych i zapewnienie cyberbezpieczeństwa, na wsparciu bieżącej działalności skończywszy.

 

Komunikacja i Media

Zindywidualizowany, cyfrowy styl życia konsumentów stawia wysokie wymagania dostawcom usług komunikacyjnych. To dynamiczna branża, która musi odpowiadać na nie bardzo szybko.

Ze względu na silną konkurencję, dywersyfikacja i tworzenie nowych źródeł dochodu wymagają doświadczenia. W CGI je mamy, co w połączeniu z wiedzą branżową i technologiczną pozwala nam skutecznie wspierać naszych klientów.

Jako CGI jesteśmy partnerem dla kluczowych operatorów telekomunikacyjnych i mediów na świecie. W Polsce od lat wspieramy doświadczeniem rozwój liderów sektora telekomunikacji.

 

Farmacja i biotechnologia

Dla firm z takich sektorów jak farmacja czy biotechnologia automatyzacja już od dawna jest kluczem do zapewnienia efektywności procesów.

Skuteczność użycia zasobów i wykorzystanie nowych technologii są potrzebne do generowania korzyści produkcyjnych bardziej niż kiedykolwiek. Szczególnie w tak obwarowanej przepisami i bardzo konkurencyjnej branży.

Wiedza i doświadczenie, które jako CGI zdobywaliśmy przez lata, mają znaczący wpływ na zwiększenie szybkości działania, wydajność i innowacyjność przedsiębiorstwa. Jednocześnie dotrzymują kroku zmieniającym się wymogom compliance.

 

Produkcja

W CGI oferujemy innowacyjne strategie i rozwiązania, które pozwolą na transformację biznesu skupionego na produkcie w biznes klientocentryczny.

Wspieramy firmy produkcyjne w realizacji ich strategicznych celów, pomagamy budować sprawne łańcuchy dostaw, zwiększać wydajność i zmniejszać koszty.

 

Sprzedaż detaliczna i obsługa

Tak szeroki zakres naszych usług dla branży sprzedaży detalicznej i usług konsumenckich opiera się na bogatym portfolio rozwiązań opracowanych przez nas w CGI.

Aplikacje, struktury wielokrotnego użytku i metody dostarczania reprezentują lata inwestowania w wiedzę branżową i technologiczną.

 

Przemysł lotniczy i kosmiczny

W CGI mamy 40 lat doświadczenia w projektach związanych z lotnictwem i przestrzenią kosmiczną.

W naszym regionie specjaliści już od 10 lat pracują nad rozwiązaniami dla oprogramowania naziemnego i pokładowego, na potrzeby agencji kosmicznych i organizacji zarządzających satelitami.