Oferujemy wybór praktyk i zdobycie praktycznej wiedzy zawodowej oraz doświadczenia, które kształtuje przyszłych konsultantów w efektywnym zdobywaniu wiedzy, jak najlepszym wykorzystywaniu jej w codziennej pracy i dzieleniu się własnym doświadczeniem z innymi.

Wybranie CGI na swojego pierwszego pracodawcę to rozpoczęcie kariery, która daje wiele możliwości rozwoju. Jesteśmy solidnym partnerem, który w Polsce i na świecie jest liderem transformacji cyfrowych we wszystkich sektorach gospodarki.

Electric meter reading

Jakie ważne projekty CGI realizuje w Polsce?

  • W Polsce tworzymy Centralny System Informacji Rynku Energii („CSIRE”), który jest jednym z największych projektów informatycznych w historii naszego kraju.
  • Liderzy bankowości i ubezpieczeń w Polsce są przez nas obsługiwani od ponad 20 lat.
  • Trzech z czterech głównych operatorów telefonii komórkowej jest przez nas wspieranych od wielu lat – od tego zaczynaliśmy nasza ekspansję w Polsce.

Poznaj sektory, w których możesz się rozwijać

Wybierając CGI zdobywasz wiedzę techniczną, zrozumiesz zagadnienia biznesowe i rozwijasz się w takich sektorach jak:

Bankowość

Jako CGI należymy do czołówki firm obsługujących sektor bankowy. Przyczyniliśmy się do sukcesu wielu organizacji, wspierając wdrażanie szeregu inicjatyw, które zmieniły bankowość w Polsce i na świecie.

Dogłębnie poznaliśmy oraz rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne tej branży. Od lat też budujemy i pielęgnujemy długotrwałe, lokalne relacje.

Czyni nas to zaufanym partnerem, który może dzielić się bogatą wiedzą i doświadczeniem.

 

Ubezpieczenia

Jako CGI jesteśmy partnerami i zaufanymi ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń na życie, majątkowych i osobowych, a także dla pośredników i agentów.

W tym sektorze pracuje 3500 ekspertów CGI na całym świecie. Oferują oni usługi i kompletne rozwiązania, które pomagają ubezpieczycielom stać się organizacjami cyfrowymi na wszystkich płaszczyznach swojej działalności, w tym w obszarze procesów i technologii.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – począwszy od tworzenia planów działań, przez wdrożenie strategii cyfrowej, projektowanie transformacji systemów, analizę danych i zapewnienie cyberbezpieczeństwa, na wsparciu bieżącej działalności skończywszy.

 

Komunikacja i Media

Zindywidualizowany, cyfrowy styl życia konsumentów stawia wysokie wymagania dostawcom usług komunikacyjnych. To dynamiczna branża, która musi odpowiadać na nie bardzo szybko.

Ze względu na silną konkurencję, dywersyfikacja i tworzenie nowych źródeł dochodu wymagają doświadczenia. W CGI je mamy, co w połączeniu z wiedzą branżową i technologiczną pozwala nam skutecznie wspierać naszych klientów.

Jako CGI jesteśmy partnerem dla kluczowych operatorów telekomunikacyjnych i mediów na świecie. W Polsce od lat wspieramy doświadczeniem rozwój liderów sektora telekomunikacji.

 

Sektor Publiczny

Jako CGI jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, które mają nie tylko ekspertów, rozwiązania i usługi, ale też doświadczenie pozwalające na wspieranie organizacji publicznych w transformacji cyfrowej. W Polsce również współpracujemy z lokalnymi władzami.

Doświadczenie w realizacji projektów dla administracji publicznej pozwala nam lepiej zrozumieć wyzwania stojące przed organizacjami z tego sektora. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć bardziej dopasowane i innowacyjne rozwiązania.

 

Produkcja

W CGI oferujemy innowacyjne strategie i rozwiązania, które pozwolą na transformację biznesu skupionego na produkcie w biznes klientocentryczny.

Wspieramy firmy produkcyjne w realizacji ich strategicznych celów, pomagamy budować sprawne łańcuchy dostaw, zwiększać wydajność i zmniejszać koszty.

 

Sprzedaż detaliczna i obsługa

Tak szeroki zakres naszych usług dla branży sprzedaży detalicznej i usług konsumenckich opiera się na bogatym portfolio rozwiązań opracowanych przez nas w CGI.

Aplikacje, struktury wielokrotnego użytku i metody dostarczania reprezentują lata inwestowania w wiedzę branżową i technologiczną.

 

Idealne połączenie umiejętności i doświadczenia na tym stanowisku:

  • Student/ka lub absolwent/ka kierunków związanych z informatyką
  • Dostępność na pełen etat podczas trwania praktyk (lipiec - wrzesień)
  • Dostępność minimum 3/5 etatu po zakończeniu praktyk (od października)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywność, logiczne myślenie i umiejętności analityczne
Professionals happily discussing on trends
Graduates walking together

Po zakończeniu praktyk masz szansę dołączyć do grona pracowników CGI. Jeśli zdecydujesz się na pracę w CGI, zaoferujemy Ci umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i całą listę benefitów.

Poznaj nasz atrakcyjny pakiet benefitów

Zrób dobry krok na drodze swojej kariery!

Odkryj możliwości w CGI