Pomagamy wspiąć się na kolejny stopień produktywności

Sztuczna inteligencja AI wkrótce będzie integralną częścią świata biznesu – praktycznie każdej branży i organizacji. Doświadczeni eksperci CGI przybliżą korzyści, jakie sztuczna inteligencja może przynieść Twojej organizacji w sposób bezpieczny, opłacalny i generujący zyski.

Jak zacząć wdrażanie sztucznej inteligencji w organizacji i do czego można ją wykorzystać? W przewodniku zebraliśmy komentarze, studia przypadków i porady dotyczące projektów opierających się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

CGI:n tekoälypalvelut organisaatioille. Kuvituskuva: tekoäly ja sormet

Eksperci CGI pomagają w drodze do zmian

Punktem wyjścia jest analiza i dobre zrozumienie aktualnego stanu firmy, głównych wyzwań i optymalnego kierunku transformacji. Eksperci CGI angażują się we wdrażanie zmian, uwzględniając poszczególne etapy i szczeble struktury organizacyjnej. Modele wdrożeniowe CGI, przetestowane w rzeczywistych, codziennych sytuacjach, ułatwiają przejście od słów do czynów i od strategii do praktycznych rezultatów.

„CGI naprawdę dobrze rozumie nasz biznes oraz kontekst działalności, który jest bardzo polityczny. Wprowadziliśmy wiele zmian w naszej organizacji wewnętrznej i dobrze się do nich zaadaptowaliśmy”  komentarz klienta CGI w ramach globalnej oceny przeprowadzonej przez IDC MarketScape.


Forbes uznał CGI za jedną z najlepszych firm konsultingowych w zakresie zarządzania na świecie

Forbes names CGI as one of ‘World’s Best Management Consulting Firms’ for 2023

 

Czytaj więcej


Od strategii po praktyczne wdrożenie

CGI udziela pomocy liderom biznesowym i IT w definiowaniu planów reagowania na zmiany a następnie we wdrażaniu ich w taki sposób, aby tworzyły długoterminową wartość ekonomiczną i społeczną, uwzględniając punkt widzenia klientów i interesariuszy.

Konsultanci ds. zarządzania biznesem pomagają integrować strategię, kulturę, procesy, ludzi i technologię, używając innowacji i danych.

 • Strategia biznesowa  
 • Zmiany skoncentrowane na człowieku
 • Wartość dla klienta i doskonałość operacyjna (OE)
 • Innowacje cyfrowe
Strategisesta suunnittelusta käytännön toteutukseen

 

-- IMAGE GOES BELOW --

Organisaation strategiselle johtamiselle uusi suunta OKR-mallin tukemana

-- IMAGE GOES ABOVE --

Nowy kierunek zarządzania strategicznego organizacją wsparty modelem OKR

Stosowana dotychczas w organizacji metoda zarządzania strategicznego nie sprawdzała się jako motywacja do współpracy w ramach społeczności, a istniejący model działalności oparty na cyklu rocznym nie dostosowywał się wystarczająco szybko do zmian.

Obecnie ta wizjonerska i nastawiona na reformy organizacja celowo weryfikuje i usprawnia swoje zarządzanie strategiczne, wykorzystując model OKR.

 

 

-- IMAGE GOES BELOW --

SAFe-transformaatio

-- IMAGE GOES ABOVE --

SAFe® zapewnia firmie Telia elastyczność i konkurencyjność

W Telia doszliśmy do wniosku, że tradycyjny sposób rozpoczynania projektu od miesięcy specyfikacji i mechanicznego przechodzenia z jednego etapu do drugiego po prostu już się nie sprawdza. Nawet najlepsze pomysły wymagają dopracowania na bieżąco, ponieważ potrzeby i ustawienia rynku zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek. Konieczna jest elastyczna weryfikacja - na każdym poziomie organizacji.

 

-- IMAGE GOES BELOW --

Kuvituskuva: Oriolan asiakas käyttää uutta palvelualustaa

-- IMAGE GOES ABOVE --

Odnowienie platformy usług firmy Oriola

Klienci są w centrum strategii firmy Oriola. Cyfrowa platforma obsługująca klientów wymagała odnowienia, aby lepiej pasowała do strategii. Jednocześnie przeszliśmy do ery chmury, która niesie ze sobą elastyczność i wydajność. Platforma łącząca konsumentów, pracowników, podwykonawców i innych partnerów została już zbudowana; z płynnym procesem zamawiania leków i usługą raportowania, a także wieloma innymi funkcjami, które sprawiają, że codzienne życie klientów Orioli jest łatwiejsze - a prace nadal trwają.

 

-- IMAGE GOES BELOW --

Matkahuolto toteutti digiloikan on-premise -ratkaisuista pilveen hallitusti ja ripeällä aikataululla.

-- IMAGE GOES ABOVE --

Cyfrowe doświadczenie użytkownika to przewaga konkurencyjna Matkahuolto

Zakupy online wzrosły w ostatnich latach do rekordowego poziomu. Celem firmy Matkahuolto, która oferuje usługi doręczania paczek, jest zapewnienie lepszego i płynniejszego korzystania z cyfrowej obsługi transportu paczek. Tradycyjne rozwiązania on-premise zostały szybko przeniesione do świata chmur i rozwoju natywnego w chmurze.

 

-- IMAGE GOES BELOW --

PAYONE uudisti toimintaansa luomalla perustan täysin automatisoidulle, digitaaliselle IT-työympäristölle

-- IMAGE GOES ABOVE --

Rozwiązania chmurowe pomagają dostawcy usług płatniczych PAYONE reagować na zmieniające się kierunki rozwoju branży

PAYONE jest jednym z wiodących dostawców usług płatniczych w Europie. Każdego roku przez systemy płatności firmy przechodzi 3,8 miliarda transakcji płatniczych dla ponad 260 000 klientów. Firma chciała zmodyfikować swoją działalność, inwestując w nowe technologie.

Przeczytaj, jak PAYONE odnowiło swoją działalność, tworząc podstawy w pełni zautomatyzowanego, cyfrowego środowiska pracy IT

 

-- IMAGE GOES BELOW --

Agile work in progress

-- IMAGE GOES ABOVE --

Elastyczne metody umożliwiają firmie Vidéotron sprawne reagowanie

Vidéotron, wiodąca kanadyjska firma z branży komunikacji i telefonii komórkowej, działa na szybko rozwijającym się, konkurencyjnym rynku, który wymaga szybkich reakcji. Firma chciała rozszerzyć zastosowanie elastycznych metod, aby poprawić swoją produktywność, tempo wprowadzania produktów na rynek i ostatecznie – podnieść satysfakcję klienta.

Przeczytaj o elastycznych metodach i o zasadzie „dwie pizze”, które pomagają firmie Vidéotron usprawnić jej działalność

Co stanowi punkt wyjścia?

Działamy jako kompetentny partner Twojej organizacji. Naszym wspólnym punktem wyjścia jest zapoczątkowanie a następnie rozwój m.in. w następujących obszarach tematycznych:

 • ESG i odpowiedzialność
 • Wykorzystanie modelu zarządzania celami
 • Rozwój biznesu poprzez projektowanie usług
 • Transformacja chmury
 • Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji
 • Wykorzystanie elastycznych metod

Nasi klienci darzą nas zaufaniem

Przykłady sposobów, jak pomogliśmy klientom z różnych branż rozwinąć ich działalność i wytwarzać większą wartość dla ich klientów i interesariuszy:

 • Nowy kierunek zarządzania strategicznego\
 • Orientacja na klienta z projektowaniem usług
 • Cyfrowe doświadczenie użytkownika jako przewaga konkurencyjna
 • Od rozwiązań chmurowych po pomoc w obliczu zachodzących zmian

Doradztwo tworzące wartość dodaną

Udzielamy wsparcia w identyfikacji i wyborze kierunku pożądanej zmiany oraz współpracujemy z organizacją na każdym etapie tej podróży.

Kierunek działań opiera się na wykorzystaniu następujących czynników:

 • Szeroka wiedza i doświadczenie branżowe
 • Bliska współpraca
 • Niezawodne partnerstwo
 • Kompleksowe możliwości

Kreowanie lepszego środowiska

Intencją CGI jest pełnienie roli długoterminowego, rzetelnego doradcy naszych klientów i dostarczanie rozwiązań, które tworzą praktyczny fundament wzrostu i wzmacniania wartości.

Obejrzyj film, który pokazuje przykładowe koncepty, mogące przyspieszyć rozwój biznesu.