Nasze usługi zarządzania innowacjami pomagają klientom osiągnąć elastyczność, której potrzebują, aby przejść przez prototypy i skalować swoje pomysły w celu osiągnięcia szybkich i trwałych rezultatów.

client global insights corporate and transaction banking

Projekty klientów

W CGI innowacje rozpoczynają się w ramach naszej pracy nad projektami klientów. Koncepcje i rozwiązania oparte na projektach są udoskonalane w naszych laboratoriach i centrach wiedzy, a także skalowane w zakresie naszego programu innowacji i zespołów IP rozwiązań. Dowiedz się więcej o tym, jak pomagamy naszym klientom wprowadzać innowacje dzięki naszym case studies.

client global insights global report

CGI Client Global Insights

Każdego roku dyrektorzy CGI osobiście rozmawiają z klientami o ich aktualnych i planowanych na następne trzy lata głównych priorytetach w zakresie innowacji. Zidentyfikowane priorytety innowacji określają priorytety inwestycyjne naszych zespołów na metro rynkach i na całym świecie. Dowiedz się więcej o CGI Client Global insights.

Emerging Technologies Future Scan

Nowe praktyki technologiczne

Dzięki prawie 50 nowych praktykom technologicznym (ETP) w 14 krajach, nasze zespoły ds. Obsługi klienta koncentrują się na innowacji na lokalnych priorytetach klientów, jednocześnie udostępniając informacje i innowacje w całej globalnej sieci. Przeczytaj więcej o powstających technologiach i odwiedź nasz blog, aby poznać opinie naszych ekspertów na temat trendów technologicznych i innowacji.

Innovation

Centra innowacji

Posiadamy globalną sieć współpracujących centrów innowacji, które są wspierane i informowane przez klientów, a także przez nasze powstające praktyki technologiczne. Dowiedz się więcej o naszych centrach innowacji.

Program management meeting

Program ICE (Innovate, Collaborate, Evolve)

Jednym ze skutecznych sposobów przekształcania pomysłów ekspertów w nowe rozwiązania biznesowe jest nasz program ICE, który pozwala na rozwinięcie lokalnych rozwiązań w skalowalne produkty, które można oferować na całym świecie. Obejrzyj nasz film, który przedstawia jedno z rozwiązań stworzonych w ramach tego programu innowacji: Transforming Kiruna, Szwecja, z pomocą innowacji CGI „Hidden City”.

cz services solutions medium banner

Portfolio własności intelektualnej CGI (IP)

Nasze portfolio IP obejmuje ponad 175 rozwiązań, które uwzględniają postępy w branży i najlepsze praktyki, wprowadzając innowacje w biznesie klientów od końca do końca. Zobacz nasze rozwiązania biznesowe według branży i tematu.

Dzięki naszym opatentowanym rozwiązaniom masz możliwość wybierać innowacyjne, sprawdzone technologie i procesy biznesowe. Sprawdź nasze przyznane patenty, związane z wiodącymi rozwiązaniami, platformami i procesami CGI.

Portfolio patentów CGI

  • Zapewnienie jakości i testowanie: Automatyczne testowanie systemu aplikacji
  • Zaleta CGI: Wirtualny folder zamówień
  • CGI Collections360: Metoda i system zarządzania zobowiązaniami do zapłaty opartymi na sprawach.

CGI -Patents