Czego możesz oczekiwać

Podążania za swoją pasją

Jako jeden z globalnych liderów w zakresie IT i doradztwa biznesowego współpracujemy z szeroką gamą klientów z różnych branż na całym świecie. Opracowujemy i dostarczamy wachlarz rozwiązań biznesowych i technologicznych.

Potrzebujemy Twojej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Naszym zobowiązaniem z kolei jest otwarcie przed Tobą perspektyw rozwoju zawodowego i udziału w wielu znaczących projektach.

W CGI zachęcamy do stawiania na pasję oraz budowanie kariery w zgodzie z zainteresowaniami i osobistymi celami. W CGI stawiamy na Ciebie.

 

Rozwoju i mentoringu

Nauka to niekończący się proces dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i cieszyć nowymi możliwościami w wielu obszarach. Niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia zawodowego zawsze znajdą się nowe umiejętności, które możesz posiąść i projekty, jakich jeszcze nie prowadziłeś.

W CGI stworzyliśmy środowisko, które zachęca do ciągłego rozwoju. Naszym celem jest wspieranie Twojej ewolucji, nie tylko w miejscu pracy.

Tobie chcemy zapewnić satysfakcję i sukces zawodowy, a naszym klientom – „najlepszych z najlepszych” pod względem talentu i wiedzy.

 

Integracji i współpracy

W CGI rozumiemy, że najlepsze pomysły pochodzą z aktywnej i otwartej współpracy. Nasze środowisko pracy sprzyja łączeniu się i współdziałaniu profesjonalistów takich jak Ty. Wzajemnie dzielimy się szeroką wiedzą, która pomaga nam nie tylko lepiej wykonywać swoją pracę, ale także czerpać z niej więcej przyjemności.

Pielęgnujemy model bliskości z klientem, który rozwija głębokie relacje lokalne, mając jednocześnie globalny zasięg i wgląd w doświadczenia wyniesione z projektów prowadzonych na całym świecie. To połączenie zapewni Ci dostęp do aktualnego know-how w naszej dynamicznej i stale rozwijającej się branży.

 

 

Poznaj sektory, w których możesz się rozwijać

Bankowość

Jako CGI należymy do czołówki firm obsługujących sektor bankowy. Przyczyniliśmy się do sukcesu wielu organizacji, wspierając wdrażanie szeregu inicjatyw, które zmieniły bankowość w Polsce i na świecie.

Dogłębnie poznaliśmy oraz rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne tej branży. Od lat też budujemy i pielęgnujemy długotrwałe, lokalne relacje.

Czyni nas to zaufanym partnerem, który może dzielić się bogatą wiedzą i doświadczeniem.

 

Sektor Publiczny

Jako CGI jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, które mają nie tylko ekspertów, rozwiązania i usługi, ale też doświadczenie pozwalające na wspieranie organizacji publicznych w transformacji cyfrowej. W Polsce również współpracujemy z lokalnymi władzami.

Doświadczenie w realizacji projektów dla administracji publicznej pozwala nam lepiej zrozumieć wyzwania stojące przed organizacjami z tego sektora. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć bardziej dopasowane i innowacyjne rozwiązania.

 

Branża Energetyczna

Jako CGI uczestniczymy w całym łańcuchu wartości przedsiębiorstwa sektora energetycznego, który obejmuje: operatorów produkcji i wytwarzania, przesył, dystrybucję, dostawców mediów oraz centralnych operatorów rynku.

Koncentrujemy się na kompleksowych potrzebach naszych klientów, aby pomóc im przejść transformację energetyczną i zachować konkurencyjność.

Jak? Dostarczamy ukierunkowane na branżę usługi konsultingowe, integrację systemów i usługi zarządzane, wspierane przez własność intelektualną.

 

Ubezpieczenia

Jako CGI jesteśmy partnerami i zaufanymi ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń na życie, majątkowych i osobowych, a także dla pośredników i agentów.

W tym sektorze pracuje 3500 ekspertów CGI na całym świecie. Oferują oni usługi i kompletne rozwiązania, które pomagają ubezpieczycielom stać się organizacjami cyfrowymi na wszystkich płaszczyznach swojej działalności, w tym w obszarze procesów i technologii.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – począwszy od tworzenia planów działań, przez wdrożenie strategii cyfrowej, projektowanie transformacji systemów, analizę danych i zapewnienie cyberbezpieczeństwa, na wsparciu bieżącej działalności skończywszy.

 

Komunikacja i Media

Zindywidualizowany, cyfrowy styl życia konsumentów stawia wysokie wymagania dostawcom usług komunikacyjnych. To dynamiczna branża, która musi odpowiadać na nie bardzo szybko.

Ze względu na silną konkurencję, dywersyfikacja i tworzenie nowych źródeł dochodu wymagają doświadczenia. W CGI je mamy, co w połączeniu z wiedzą branżową i technologiczną pozwala nam skutecznie wspierać naszych klientów.

Jako CGI jesteśmy partnerem dla kluczowych operatorów telekomunikacyjnych i mediów na świecie. W Polsce od lat wspieramy doświadczeniem rozwój liderów sektora telekomunikacji.

 

Farmacja i biotechnologia

Dla firm z takich sektorów jak farmacja czy biotechnologia automatyzacja już od dawna jest kluczem do zapewnienia efektywności procesów.

Skuteczność użycia zasobów i wykorzystanie nowych technologii są potrzebne do generowania korzyści produkcyjnych bardziej niż kiedykolwiek. Szczególnie w tak obwarowanej przepisami i bardzo konkurencyjnej branży.

Wiedza i doświadczenie, które jako CGI zdobywaliśmy przez lata, mają znaczący wpływ na zwiększenie szybkości działania, wydajność i innowacyjność przedsiębiorstwa. Jednocześnie dotrzymują kroku zmieniającym się wymogom compliance.

 

Produkcja

W CGI oferujemy innowacyjne strategie i rozwiązania, które pozwolą na transformację biznesu skupionego na produkcie w biznes klientocentryczny.

Wspieramy firmy produkcyjne w realizacji ich strategicznych celów, pomagamy budować sprawne łańcuchy dostaw, zwiększać wydajność i zmniejszać koszty.

 

Sprzedaż detaliczna i obsługa

Tak szeroki zakres naszych usług dla branży sprzedaży detalicznej i usług konsumenckich opiera się na bogatym portfolio rozwiązań opracowanych przez nas w CGI.

Aplikacje, struktury wielokrotnego użytku i metody dostarczania reprezentują lata inwestowania w wiedzę branżową i technologiczną.

 

Przemysł lotniczy i kosmiczny

W CGI mamy 40 lat doświadczenia w projektach związanych z lotnictwem i przestrzenią kosmiczną.

W naszym regionie specjaliści już od 10 lat pracują nad rozwiązaniami dla oprogramowania naziemnego i pokładowego, na potrzeby agencji kosmicznych i organizacji zarządzających satelitami.