Czym jest
Referral Program?

 

Program poleceń (Referral Program), to specjalny proces, który pozwala naszym pracownikom na zaproszenie swoich znajomych do procesu rekrutacji.

Warto wykorzystać znajomość z pracownikiem CGI - firma będzie mogła zaproponować więcej wolnych stanowisk i możliwości związanych
z rozwojem kariery.

Nasi pracownicy są ambasadorami firmy
i przedstawiają najważniejsze korzyści. Dzięki temu, nowy pracownik może się dowiedzieć więcej na temat firmy, benefitach, które oferujemy oraz
o projekcie, do którego szukamy nowych kandydatów.

Korzystają na tym procesie wszyscy: zarówno nasi pracownicy, kandydaci oraz firma, ponieważ dołączają do niej sprawdzeni ludzie.

PROCES REKRUTACJI W PROGRAMIE POLECEŃ

 

Rekrutacja w Referral Program trwa, co tydzień. Nasz zespół HR przedstawia naszym pracownikom listę stanowisk, na które szukamy pracowników. Wtedy jest szansa na kontakt ze strony kolegi
z CGI. Kolejnym krokiem jest przesłanie aplikacji przez naszą stronę karier. Ważne, aby w tym momencie podać adres mailowy kolegi, który nas poleca – tylko wtedy zgłoszenie może uczestniczyć w programie.

Następnie nasz pracownik wypełnia ankietę i jest zachęcany do przedstawienia CGI kandydatowi. To wtedy firmę można lepiej poznać i przekonać się, że warto tu pracować.

Kolejnym krokiem jest już tradycyjna rozmowa kwalifikacyjna i zadania.

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W PROGRAMIE?

 

Dziś pracodawcy walczą o pracownika i starają się zrekrutować najlepszych konsultantów. Wierzymy, że CGI jest miejscem, które nie tylko jest bardzo dobrym pracodawcą, oferuje wyjątkowe benefity na rynku, ale również posiada wyjątkową atmosferę, która sprawia, że posiadamy niski wskaźnik rotacji i wysoką medianę lat spędzonych w firmie. Chcemy, aby nasi konsultanci mogli się podzielić informacjami i zapraszać do swoich zespołów znajomych, z którymi chcą pracować.

 

People on discussion

Poznaj oferty pracy, o których możesz porozmawiać ze znajomymi pracującymi w CGI

Zobacz kogo rekrutujemy