Odtwarzając ten film, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Google/YouTube Twoich danych i używanie plików cookie – Dowiedz się więcej.

We are CGI

Założone w 1976 roku CGI jest jedną z największych na świecie, niezależnych firm doradztwa IT i biznesowego.  Od początku budujemy wysoce etyczną i wspierającą organizację. Działamy na rzecz swoich klientów, członków, udziałowców oraz społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

CGI to setki zadowolonych klientów oraz historia tysięcy karier.

Wiedza i doświadczenie

Zaufanie i bliskość z klientem - na tym budujemy relacje biznesowe. Dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą branżową i technologiczną, by pomóc Ci zaspakajać potrzeby konsumentów i obywateli.

Jako CGI kierujemy się danymi i wynikami, aby przyspieszyć zwrot z Twoich inwestycji w biznes i IT. Dostarczamy Ci spostrzeżenia, z którymi możesz działać.

Insights

reprezentuje głęboką znajomość trendów rynkowych oraz biznesowych i informatycznych priorytetów naszych klientów. To bogate doświadczenie oraz wiedza na temat branży i technologii. To również najlepsze praktyki wypracowane przez ponad 40 lat działalności CGI.

You can

podkreśla korzyść klienta i jego doświadczenie w pracy z nami. W CGI naprawdę słuchamy klientów, a ich priorytety stawiamy na pierwszym miejscu. Odzwierciedla też nasz model bliskości i głębokie zaangażowanie w pracę z klientem - ramię w ramię, by wspólnie tworzyć przyszłość.

Act on

to zachęta do działania, rozwoju i dokonywania zmian. Skupia się na tym, jak tworzymy wartość dla naszych klientów, społeczności i nas samych - CGI. Pokazuje nasze kompetencje doradcze i ich aktywne pogłębianie, dzięki czemu wciąż pomagamy budować i realizować strategie, które dają wymierne i namacalne wyniki.

Kultura ukierunkowana na ludzi

Od 47 lat na świecie i ponad 25 lat w Polsce budujemy stabilny model biznesowy, który pozwala nam trwać i rosnąć. Razem tworzymy firmę, w której lubimy pracować i wartości, z których jesteśmy dumni. Wierzymy w dialog, szacunek i równość. Napędza nas profesjonalizm i kultura własności, a zobowiązuje odpowiedzialność społeczna.

Ty też możesz uczestniczyć w przełomowych projektach, które realnie zmieniają rzeczywistość. Wspólną pracą pomagamy klientom tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Każdy jest ważnym członkiem naszego zespołu. Twoje zdanie i pomysły naprawdę mają dla nas znaczenie.

Zacznij karierę w CGI 

1976
rok założenia firmy w Quebecu
12,87 mld USD
przychodów za 2022 rok
50 000
międzynarodowych klientów
400
lokalizacji na całym świecie
1996
rok założenia firmy w Polsce
170+
rozwiązań opartych na protokole IP