Wśród daleko idących zmian w sektorach, które obsługujemy, nasi klienci preferują globalnych, kompleksowych dostawców usług z dogłębną znajomością branż i technologii.

Jako CGI jesteśmy znani jako rzetelni konsultanci i innowatorzy, którzy realizują największe i najbardziej złożone projekty naszych klientów. Jesteśmy jedną z niewielu firm o skali, zasięgu i zdolności do pomagania klientom w spełnianiu oczekiwań swoich konsumentów i obywateli w zakresie digitalizacji. Naszym celem jest być partnerem i ekspertem dla naszych klientów.

Raport CGI z 2018-2019 Insights to Action przedstawia globalne spostrzeżenia i perspektywy, które otrzymujemy, słuchając naszych klientów. W raportach CGI Client Global Insights można zobaczyć innowacyjną pracę, którą wykonujemy, aby wspierać klientów w ich cyfrowej transformacji .

Utilities Digital Journey Insights (Part 5)

Mamy przywilej pomagać klientom w spełnianiu rosnących oczekiwań cyfrowych ich klientów i obywateli, a także wspierać bardziej pomyślną i zrównoważoną przyszłość naszych społeczności. Pobierz raport CGI Insights to Action z 2018-2019, aby dowiedzieć się więcej o CGI i współpracy z naszymi klientami jako lokalnym i globalnym partnerem.