Pandemie zásadně změnila způsob, jakým žijeme, komunikujeme a pracujeme. V nadcházejícím období budou technologie základem pro znovuobnovení aktivit, z nichž budou mít prospěch vaši zákazníci. Budou hrát klíčovou roli při vzájemné digitální spolupráci. 

V rámci „Reinvent“ ukazujeme cestu, jak být silní a odolat dopadům krize. Tato aktivita zastřešuje služby a poznatky, které poskytujeme našim klientům, a pomáháme jim tak reagovat na neustále se proměňující vlivy okolí a výzvy, které jim přináší spolupráce se zákazníky a dodavatelskými řetězci. Pomáháme našim klientům využívat nové příležitosti, adaptovat jejich strategie a používat nové technologie, aby mohli rychleji a efektivněji mohli splnit potřeby jejich zákazníků.

.

Lídři na digitálním trhu se snaží upravit a znovu navrhnout své obchodní modely a nákladové struktury tak, aby zohlednili zásadní dlouhodobé změnyPrůzkum 2021 CGI Voice of Our Clients představuje poznatky, které jsme získali při našich individuálních rozhovorech s téměř 1700 manažery z řad našich zákazníků napříč odvětvími trhu. Tento průzkum ukázal, jak se vlivem pandemie změnily obchodní a IT priority.

Pokrok v dosahování výsledků digitalizačních strategií se zrychluje

Zrychluje se pokrok v dosažení výsledků digitalizačních strategií. Vedoucí pracovníci uvádějí, že se urychlil pokrok k dosažení výsledků jejich digitalizačních strategií, v roce 2021 to uvedlo 20% z nich, zatímco v roce 2020 to bylo 16%. Výstupy z rozhovorů s digitálními lídry přinášeji některé společné atributy. Například spolupracují, inovují a dosahují většího souladu mezi obchodem a IT. Používají agilnější IT, moderní aplikace a cloudová řešení. Více se zabývají oblastmi cybersecurity, soukromí a udržitelnosti.

 

 

Building - CGI Voice of Our Clients

Benchmark your organization using the CGI Voice of Our Clients

Click to learn more

 

Implementace obchodní agility 

Být agilní je budoucnost úspěchu

 

Podniky budou i nadále hledat nové cesty, jak potlačit dopady Pandemie. Průzkum ukázal, že obchodní agilita je třetí nedůležitější prioritou vedoucích pracovníků z komerční sféry. Pouze 18% z nich však uvedlo, že jejich pracovní prostředí je plně agilní. Náš průzkum ukazuje, že společnosti s vysokou mírou agility jsou dvakrát až třikrát lepší než jejich konkurenti v oblastech obratu a profitabilního růstu.

 

 

Nové trendy v technologiích

Modernizace, automatizace, robotika a cloudové technologie

Klíčové prvky pro moderní konkurenceschopnost a uspokojení potřeb svých zákazníků. Pandemie ukázala důležitost flexibilního nastavení dodavatelských technologií pro dodávky služeb a produktů svým zákazníkům.

 

 

 

 

 

Možnosti práce budoucnosti

Digitalizace

 

Digitální spolupráce a komunikace se zákazníky a občany získala úplně nový význam. Vedoucí pracovníci uvádějí, že digitální nástroje pro zaměstnance jsou jejich druhou nejdůležitější prioritou v oblasti digitalizace. 88% z nich však zatím nedosáhlo očekávaných výsledků své podnikové digitální strategie.