Klíčové výhody Virtuální Recepční:

  • Virtuální Recepční redukuje každodenní opakované úlohy, které se provádějí na recepci.
  • Lze ji nasadit v budovách bez recepce s cílem poskytovat základní recepční služby příchozím návštěvníkům.
  • Systém pracuje v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez nutnosti zaškolování pracovníků v období dovolených, nemoci apod.. Přináší jiný druh moderního uživatelského zážitku ve srovnání s běžným příjmem návštěvníků objektu.
  • Systém umí trasování návštěv pro Covid-19.

Zjednodušuje a zefektivňuje každodenní návštěvy nejen kurýrů a poštovních doručovatelů. Zároveň snižuje potřebu setkávání osob s fyzickou recepční. Plní mimo jiné i funkci interkomu.

Plně nahrazuje papírovou návštěvní knihu, ať už pro ohlášené tak i pro neohlášené návštěvy. Zvyšuje tím i bezpečnost budovy, neboť neumožní vstup do budovy neregistrovaným návštěvníkům.  Systém je zároveň navržen plně v souladu s principy GDPR.

Virtuální Recepční využívá zkušeností CGI odborníků s nejnovějšími technologiemi umělé inteligence (rozpoznávání řeči, překlad textu na řeč, chatbot, apod.) pro zjednodušení častých a opakovaných úloh.

Přináší novou digitální zkušenost a dodává prostoru recepce moderní vzhled, který staví na zkušenosti z oblastí User Experience a moderního designu.

V období nemoci Covid-19 dokáže trasovat setkání mezi navštíveným a návštěvou a délku trvání osobního kontaktu. Nejen pro potřeby trasování nemoci Covid-19 dokáže vyhodnocovat návštěvnost budovy v průběhu dne jednotlivými firmami.

V případě požáru či jiné nenadálé situace poskytne evakuační seznam aktuálních návštěvníků budovy.

Při implementaci můžeme využít moderní cloudové technologie nebo je možné využít existující lokální infrastrukturu zákazníka.

CELÁ STRÁNKA ZDE