SME TECHNOLOGICKÍ EXPERTI

Držíme krok s najnovšími trendmi. Projekty si starostlivo vyberáme a riadime ich profesionálne od začiatku do úspešného konca.

 

KTO MÁ ZÁUJEM, NUDIŤ SA TU NEBUDE

Máme čo ponúknuť. Okrem využitia najnovších technológií tiež možnosť učiť sa od profesionálov v ich odbore a získavať cenné skúsenosti a znalosti v rôznych odvetviach. Od energetiky, priemyslu a dopravy, cez bankovníctvo, telekomunikácie až po verejný sektor.

 

JE NÁS MNOHO A DRŽÍME SPOLU

Nájdete tu množstvo kolegov, ktorí sú tu viac ako 10 rokov. Vždy budete mať po ruke niekoho, s kým sa môžete poradiť. V Českej republike pracuje v CGI takmer 700 zamestnancov, na Slovensku viac ako 100 a stále sa rozrastáme.

 

U NÁS SA VÁŠ ROZVOJ NEZASTAVÍ

Väčšinu nových skúseností a znalostí nazbierate na bežiacich projektoch, ale dostanete prístup tiež  k rade certifikovaných vzdelávacích programov a  odborných konferencií. A pretože nie len prácou je človek živý, ponúkneme vám aj množstvo mimopracovných aktivít a akcií pre posilnenie životnej vitality a zdravia.

CZ kariera vertical banner v3

Za úspechmi CGI stoja predovšetkým naši zamestnanci. Zaslúžia si preto širokú ponuku užitočných odmien, z ktorej si každý vyberie to svoje.

NIEKTORÉ Z BENEFITOV, KTORÉ PONÚKAME:

 • Každý mesiac poskytujeme štedrý mesačný príspevok na vybrané voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania prostredníctvom služby Benefit Plus.
 • Hodnota akcií závisí od výkonu celej spoločnosti, a na tom sa podieľajú sami zamestnanci. Preto podporujeme zamestnancov prostredníctvom programu zdieľaného nákupu akcií spoločnosti CGI. Pri nákupe do stanovenej výšky dostane každý zamestnanec navyše rovnaké množstvo akcií zadarmo. Zamestnanci môžu získať mesačne pri nákupe akcií spoločnosti CGI navyše rovnakú hodnotu akcií až do výšky 3 percent platu.
 • Pokiaľ CGI dosiahne stanovené firemné ciele, rozdeľuje časť svojho zisku medzi zamestnancov formou ročného bonusu.
 • Sme športovci telom aj srdcom. Tímy CGI sa zúčastňujú na mnohých veľkých športových podujatiach, ako sú bežecké či cyklistické preteky. CGI zabezpečuje zamestnancom voľný vstup na akcie a aj potrebnú podporu a starostlivosť počas pretekov.
 • Kto sa chce športu a cvičeniu venovať intenzívne a pravidelne, má možnosť zapojiť sa do programu Multisport.
 • Podporujeme flexibilnú pracovnú dobu a príležitostnú prácu z domu.

Správne rozhodnutie stojí na dostatku informácií. Preto sme pripravení čo najlepšie odpovedať na vaše otázky, aby ste si potvrdili, že práca v CGI je presne to, čo hľadáte. Rovnakú otvorenosť potom očakávame aj od kandidátov.

AKO TO U NÁS PREBIEHA: 

 1. Všimli ste si ponúkanú pozíciu
  Je čas poslať nám váš životopis. Stručný, prehľadný s dôrazom na vaše skúsenosti a znalosti, ktoré súvisia s pozíciou, na ktorú sa hlásite.
 2. Ozveme sa vám
  Kolegovia z HR oddelenia sa s vami porozprávajú o vašich skúsenostiach a očakávaniach.
 3. Pohovor u nás
  Teraz nás zaujíma vaša odbornosť a schopnosti. Dozviete sa taktiež, ako to funguje v CGI. Rozprávať sa už budete priamo s manažérmi a technickými konzultantmi.
 4. Pracovná ponuka
  Pokiaľ sú sympatie a dôvera obojstranné, nestojí pred úspešným začiatkom vašej kariéry u nás nič okrem zopár podpisov.
 5. Vitajte v CGI!
  Od prvého dňa vám pomôžeme sa čo najlepšie začleniť. A pravdepodobne vás bude ihneď na stole čakať váš prvý projekt…

TEŠÍME SA NA VÁS

 

Be part of something video

 

PRÍKLADY NAŠICH PROJEKTOV

Adela - Copernicus

Adéla Volfová

COPERNICUS USER UPTAKE

Je projekt, ktorý nie je pripútaný k Zemi.

Viac o projekte

Jozef - SEPA

Jozef Mikula

SEPA

Projekt pre Národnú banku Slovenska.

Viac o projekte

Dagmar - SAP

Dagmar Sýkorová

SAP

Projekt pre Národnú diaľničnú spoločnosť.

Viac o projekte

Eva - Audit mýta

Eva Vařeková

AUDIT MÝTA

Mnoho krajín rozširuje svoje systémy výberu mýta.

Viac o projekte